Сигурносно Синџирче Поврзани Срца
Сигурносно Синџирче Поврзани Срца
Сигурносно Синџирче Поврзани Срца
Сигурносно Синџирче Поврзани Срца
Сигурносно Синџирче Поврзани Срца
Сигурносно Синџирче Поврзани Срца
Сигурносно Синџирче Поврзани Срца
Сигурносно Синџирче Поврзани Срца

Сигурносно Синџирче Поврзани Срца

Шифра на артикал: 791088
Barkod: 5700302163100
Комплетирајте го стилизирањето на Вашата белегзија со нежен романтичен допир. Рачно доработен од сребро, ова убаво безбедносно синџирче ги чува Вашите приврзоци, обезбедувајќи сигурност на самата белегзија . Минимално украсено со подигнати срца околу секој крај и нежно класични синџирче што ги поврзува двата краеви. Носте го на Вашата белегзија за да бидете сигурни дека секогаш ке остане на Вашата рака.
0 MKD
2.665 MKD
2.665 MKD
Заштеда: -0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 05prom
  • 05
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Комплетирајте го стилизирањето на Вашата белегзија со нежен романтичен допир. Рачно доработен од сребро, ова убаво безбедносно синџирче ги чува Вашите приврзоци, обезбедувајќи сигурност на самата белегзија . Минимално украсено со подигнати срца околу секој крај и нежно класични синџирче што ги поврзува двата краеви. Носте го на Вашата белегзија за да бидете сигурни дека секогаш ке остане на Вашата рака.
Карактеристика Вредност
Категорија Безбедносно синџирче
Колекција Pandora Moments
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Нека твојата колекција на приврзоци биде безбедна благодарение на нашето сигурносно син...
4.225 MKD
Sačuvano u omiljne
Инспирирајте ја саканата личност да ги зачува своите скапоцени парчиња и подарете ѝ сиг...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Чувајте ја Вашата пролетна колекција на свое место со ова сигурносно синџирче украсено ...
2.795 MKD
Sačuvano u omiljne
Внимателно ги собравте приврзоците што покажуваат кои сте, затоа погрижете се да ги чув...
3.705 MKD
Sačuvano u omiljne
Чувајте ги приврзоците на свое место додека ја покажувате важноста на семејството со на...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Сочувајте ги приврзоците кои ја обележуваат Вашата животна приказна со ова блескаво сиг...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Чувајте ги вашите скапоцени спомени стилски безбедни на Вашата нараквица Pandora Moment...
8.125 MKD