Disney , Сигурносно Синџирче со Мики Маус
Disney , Сигурносно Синџирче со Мики Маус
Disney , Сигурносно Синџирче со Мики Маус
Disney , Сигурносно Синџирче со Мики Маус
Disney , Сигурносно Синџирче со Мики Маус
Disney , Сигурносно Синџирче со Мики Маус
Disney , Сигурносно Синџирче со Мики Маус
Disney , Сигурносно Синџирче со Мики Маус

Disney , Сигурносно Синџирче со Мики Маус

Шифра на артикал: 797173CZR
Barkod: 5700302660586
Изразете ја својата љубов кон Дизни ликовите со овој безбедносен синџир од сребро 925 што го прикажува Мики Маус како се качува на самото синџирче. Самиот дел за навртување на синџирчето е украсено со црвени камења.
0 MKD
6.045 MKD
6.045 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 05
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Изразете ја својата љубов кон Дизни ликовите со овој безбедносен синџир од сребро 925 што го прикажува Мики Маус како се качува на самото синџирче. Самиот дел за навртување на синџирчето е украсено со црвени камења.
Карактеристика Вредност
Категорија Безбедносно синџирче
Колекција Disney колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон