Pandora Reflexions Сигурносно Синџирче
Pandora Reflexions Сигурносно Синџирче
Pandora Reflexions Сигурносно Синџирче
Pandora Reflexions Сигурносно Синџирче
Pandora Reflexions Сигурносно Синџирче
Pandora Reflexions Сигурносно Синџирче

Pandora Reflexions Сигурносно Синџирче

Шифра на артикал: 767601
Barkod: 5700302698015
Додадете ги завршните допири на вашата PANDORA Reflexions нараквица со ова безбедносно синџирче од сребро 925 позлатено со 18 каратна позлата.На него има скриен силиконски зафат за да се осигурате дека ќе остане таму каде што го стилизирате.

Производот не е компатибилен со останатите колекции.

0 MKD
3.868 MKD
3.868 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 05
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Pandora Reflexions Сигурносно Синџирче
Карактеристика Вредност
Категорија Безбедносно синџирче
Колекција Reflexions колекција
Компатибилност Pandora Reflexions
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Додадете нов слој на стилот и погрижете се Вашата Pandora Refelxions алка никогаш да не...
2.243 MKD
Sačuvano u omiljne
Чувајте ја Вашата PANDORA Reflexions нараквица безбедна или едноставно завршете го ваши...
3.218 MKD