Pandora Me Сигурносно Синџирче
Pandora Me Сигурносно Синџирче
Pandora Me Сигурносно Синџирче
Pandora Me Сигурносно Синџирче

Pandora Me Сигурносно Синџирче

Шифра на артикал: 798545C00
Barkod: 5700302832631
Нашата Pandora Me колекција освен што го претсавува високо квалитетната изработка и одржливите материјали, претставува нешто уникатно и навистина лично за тој што ја носи. Заштитете ги Вашите Pandora Me приврзоци на Вашата Pandora Me алка со ова безбедносно синџирче. Изработено од сребро 925, минималистички дизајн и рачно-доработено, ова синџирче е прекрасен додаток на секоја соодветна алка.
1.625 МКД
1.138 МКД
813 МКД
Заштеда: 812 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 05
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Безбедносно синџирче
Камења Без камења
Колекција Pandora ME колекција
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Нашата Pandora Me колекција освен што го претсавува високо квалитетната изработка и одржливите материјали, претставува нешто уникатно и навистина лично за тој што ја носи. Заштитете ги Вашите Pandora Me приврзоци на Вашата Pandora Me алка со ова безбедносно синџирче. Изработено од сребро 925, минималистички дизајн и рачно-доработено, ова синџирче е прекрасен додаток на секоја соодветна алка.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Инспирирајте ја саканата личност да ги зачува своите скапоцени парчиња и подарете ѝ сиг...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Нека Вашата колекција приврзоци биде безбедна со нашето сребрено безбедносно синџирче П...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Додадете декоративен завршен допир на нараквицата со ова сребрено безбедносно синџирче....
4.225 МКД
Sačuvano u omiljne
Поставете космички допир на нараквицата со ова неверојатно синџирче за безбедност. Обог...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Додадете ги завршните допири на вашата PANDORA Reflexions нараквица со ова безбедносно ...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Чувајте ја Вашата PANDORA Reflexions нараквица безбедна или едноставно завршете го ваши...
6.435 МКД
Sačuvano u omiljne
Додадете ги завршните допири на вашата PANDORA Reflexions нараквица со ова безбедносно ...
7.735 МКД
Sačuvano u omiljne
Изразете ја својата љубов кон Дизни ликовите со овој безбедносен синџир од сребро 925 ш...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Завршете го вашиот стил на нараквицата со ова блескаво парче накит. Безбедниот синџир о...
9.685 МКД
Sačuvano u omiljne
Внимателно ги собравте приврзоците што покажуваат кои сте, затоа погрижете се да ги чув...
3.510 МКД
Sačuvano u omiljne
Без разлика дали сакате да ги осигурате вашите приврзоци да останат безбедни на вашата ...
5.135 МКД