Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Pandora ME Брош
Pandora ME Брош
Pandora ME Брош
Pandora ME Брош
Pandora ME Брош
Pandora ME Брош
Pandora ME Брош
Pandora ME Брош
Pandora ME Брош
Pandora ME Брош
Pandora ME Брош
Pandora ME Брош
Pandora ME Брош
Pandora ME Брош

Pandora ME Брош

Шифра на артикал: 698552C00
Barkod: 5700302832679

Pandora ME колекцијата Ви создава нови и иновативни начини да го носите накитот. Таков пример е и брошот во форма на безбедносна игличка со украсен затварач во форма на срце. Внимателно е направен од сребро 925 кое потекнува од обновливи извори. Искреирајте го Вашиот личен изглед со помош на сите симболи кои ги сакате и кои за Вас значат нешто уникатно . Прикачете го брошот на Вашите џебови, ракави или на се што Вас ви се допаѓа за да го истакнете својот стил.

2.080 МКД
1.456 МКД
1.456 МКД
Заштеда: 624 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Pandora ME колекцијата Ви создава нови и иновативни начини да го носите накитот. Таков пример е и брошот во форма на безбедносна игличка со украсен затварач во форма на срце. Внимателно е направен од сребро 925 кое потекнува од обновливи извори. Искреирајте го Вашиот личен изглед со помош на сите симболи кои ги сакате и кои за Вас значат нешто уникатно . Прикачете го брошот на Вашите џебови, ракави или на се што Вас ви се допаѓа за да го истакнете својот стил.


Карактеристика Вредност
Категорија Брошови
Колекција Pandora ME collection
Компатибилност Pandora ME
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења
Trenutno nema komentara