Клип Сјаен Пат

Клип Сјаен Пат

Шифра на артикал: 781972CZ
Barkod: 5700302593808
Додајте свеж правец на стиловите на алката со овој рачно-доработен PANDORA Rose клипс , украсен со контрастна линија од проѕирни циркони. Заблескајте силно.
0 МКД
3.185 МКД
3.185 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Клип Сјаен Пат
Карактеристика Вредност
Категорија Клипси
Камења Циркон
Колекција Pandora Moments
Материјал Без дополнителни материјали
Метал 14k розе позлата
Метал дополнителен опис 14k розе позлата

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Клипси 781978
Креирајте повеќе начини за блескање со овој PANDORA Rose клипс. Класичниот дизајн е укр...
2.535 МКД