Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Клипса Ред од Срца 14к роза позлата
Клипса Ред од Срца 14к роза позлата
Клипса Ред од Срца 14к роза позлата
Клипса Ред од Срца 14к роза позлата
Клипса Ред од Срца 14к роза позлата
Клипса Ред од Срца 14к роза позлата

Клипса Ред од Срца 14к роза позлата

Шифра на артикал: 781978
Barkod: 5700302692273

Креирајте повеќе начини за блескање со овој 14к роза позлата клипс. Класичниот дизајн е украсен со низа од поврзани срциња кои даваат суптилна текстура на приврзокот

0 MKD
2.925 MKD
2.925 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Креирајте повеќе начини за блескање со овој 14к роза позлата клипс. Класичниот дизајн е украсен со низа од поврзани срциња кои даваат суптилна текстура на приврзокот


Карактеристика Вредност
Категорија Клипси
Колекција Pandora Moments
Компатибилност Pandora Moments
Метал 14k розе позлата
Метал дополнителен опис 14k розе позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Клипси 781972CZ
Додајте свеж правец на стиловите на алката со овој рачно-доработен PANDORA Rose клипс ,...
3.835 MKD