Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

PANDORA Rose™ Приврзок Ред од Срца
PANDORA Rose™ Приврзок Ред од Срца
PANDORA Rose™ Приврзок Ред од Срца
PANDORA Rose™ Приврзок Ред од Срца

PANDORA Rose™ Приврзок Ред од Срца

Шифра на артикал: 781978
Barkod: 5700302692273
Креирајте повеќе начини за блескање со овој PANDORA Rose клипс. Класичниот дизајн е украсен со низа од поврзани срциња кои даваат суптилна текстура на приврзокот
0 МКД
2.535 МКД
2.535 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
14k розе позлата Приврзок Ред од Срца
Карактеристика Вредност
Категорија Клипси
Камења Без камења
Колекција Pandora Moments
Материјал Без дополнителни материјали
Метал 14k розе позлата
Метал дополнителен опис 14k розе позлата

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Клипси 781972CZ
Додајте свеж правец на стиловите на алката со овој рачно-доработен PANDORA Rose клипс ,...
3.185 МКД