Клипса Disney, Светкав Портрет на Мини
Клипса Disney, Светкав Портрет на Мини
Клипса Disney, Светкав Портрет на Мини
Клипса Disney, Светкав Портрет на Мини
Клипса Disney, Светкав Портрет на Мини
Клипса Disney, Светкав Портрет на Мини
Клипса Disney, Светкав Портрет на Мини
Клипса Disney, Светкав Портрет на Мини
Клипса Disney, Светкав Портрет на Мини
Клипса Disney, Светкав Портрет на Мини
Клипса Disney, Светкав Портрет на Мини
Клипса Disney, Светкав Портрет на Мини
Клипса Disney, Светкав Портрет на Мини
Клипса Disney, Светкав Портрет на Мини

Клипса Disney, Светкав Портрет на Мини

Шифра на артикал: 797496CZS
Barkod: 5700302692556

Пренесете го легендарниот стил на омилената на сите, Мини Маус, со овој сребрен клипс со светкави камења. Украсен со блескава розева панделка со точки, ова парче накит од Дизни е шарено и забавно, токму како и Мини.

Proveri dostupnost
  • NSZ
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Пренесете го легендарниот стил на омилената на сите, Мини Маус, со овој сребрен клипс со светкави камења. Украсен со блескава розева панделка со точки, ова парче накит од Дизни е шарено и забавно, токму како и Мини.


Карактеристика Вредност
Категорија Клипси
Колекција Disney колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Клипси 790111C01
Ги сакаш Disney Mickey и Minnie Mouse? Носи ги со себе на нашата клипса Disney Mickey M...
4.030 MKD