Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Клипса Светкава стаза
Клипса Светкава стаза
Клипса Светкава стаза
Клипса Светкава стаза
Клипса Светкава стаза
Клипса Светкава стаза
Клипса Светкава стаза
Клипса Светкава стаза

Клипса Светкава стаза

Шифра на артикал: 768645C01
Barkod: 5700302844986
Блескајте со помош на овој клипс во Pandora Shine (уникатен бленд од метали со 18-каратна жолта позлата) украсен со блескава линија наизменично жолти и проѕирни циркони. Силиконското јадро внатре овозможува клипсот да стои во место.
0 МКД
1.918 МКД
1.918 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Клипс Светкава стаза
Карактеристика Вредност
Категорија Клипси
Колекција Pandora Moments
Компатибилност Pandora Moments
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон
Trenutno nema komentara