Клипс Розева блескава низа
Клипс Розева блескава низа
Клипс Розева блескава низа
Клипс Розева блескава низа
Клипс Розева блескава низа
Клипс Розева блескава низа
Клипс Розева блескава низа
Клипс Розева блескава низа
Клипс Розева блескава низа
Клипс Розева блескава низа
Клипс Розева блескава низа
Клипс Розева блескава низа
Клипс Розева блескава низа
Клипс Розева блескава низа
Клипс Розева блескава низа
Клипс Розева блескава низа
Клипс Розева блескава низа
Клипс Розева блескава низа

Клипс Розева блескава низа

Шифра на артикал: 781972C01
Barkod: 5700302869323
Препознатливата розева боја на Pandora привлекува внимание со овој блескав клипс. Додадете му боја на Вашето омилено парче накит од Pandora со низата од 12 кружни розеви сафири, надополнети од топлата боја на Pandora Rose, нашиот уникатен бленд на метали со 14-каратна розе позлата. Изразете го Вашиот стил преку боја и создадете изглед кој е само Ваш.
Proveri dostupnost
  • NSZ
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Препознатливата розева боја на Pandora привлекува внимание со овој блескав клипс. Додадете му боја на Вашето омилено парче накит од Pandora со низата од 12 кружни розеви сафири, надополнети од топлата боја на Pandora Rose, нашиот уникатен бленд на метали со 14-каратна розе позлата. Изразете го Вашиот стил преку боја и создадете изглед кој е само Ваш.
Карактеристика Вредност
Категорија Клипси
Камења Вештачки сафир
Колекција Pandora Moments
Материјал Без дополнителни материјали
Метал 14k розе позлата
Метал дополнителен опис 14k розе позлата

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Клипси 781978
Креирајте повеќе начини за блескање со овој PANDORA Rose клипс. Класичниот дизајн е укр...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Клипси 781972CZ
Додајте свеж правец на стиловите на алката со овој рачно-доработен PANDORA Rose клипс ,...
3.185 МКД