Кружен конектор за стилизирање Pandora ME
Кружен конектор за стилизирање Pandora ME
Кружен конектор за стилизирање Pandora ME
Кружен конектор за стилизирање Pandora ME
Кружен конектор за стилизирање Pandora ME
Кружен конектор за стилизирање Pandora ME

Кружен конектор за стилизирање Pandora ME

Шифра на артикал: 799671C00
Barkod: 5700302950212
Додај им сјај на твоите комбинации со конекторот за стилизирање Pandora ME кружен. Додај го на твојата Pandora ME белегзија или пак ѓердан со карики и дај им на твоите парчиња нов облик и должина, а потоа украси го со до осум од твоите омилени мини висечки приврзоци или до три медалјони. Можеш да го носиш и со Pandora ME обетки. Можностите за стилизирање се неограничени со овој рачно доработен конектор со висок сјај и изрезбана површина. Алкичката на конекторот се отвора навнатре и има пружина за да твоето персонализирање биде што поедноставно и безбедно.
0 MKD
1.690 MKD
1.690 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Додај им сјај на твоите комбинации со конекторот за стилизирање Pandora ME кружен. Додај го на твојата Pandora ME белегзија или пак ѓердан со карики и дај им на твоите парчиња нов облик и должина, а потоа украси го со до осум од твоите омилени мини висечки приврзоци или до три медалјони. Можеш да го носиш и со Pandora ME обетки. Можностите за стилизирање се неограничени со овој рачно доработен конектор со висок сјај и изрезбана површина. Алкичката на конекторот се отвора навнатре и има пружина за да твоето персонализирање биде што поедноставно и безбедно.

Карактеристика Вредност
Категорија Конектори
Колекција Pandora ME collection
Компатибилност Pandora ME
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Конектори 789671C00
Освежете го вашиот стајлинг и збогатете го вашиот изглед со овој круг конектор за стили...
1.268 MKD
Sačuvano u omiljne
Конектори 749671C00
Освежете ги вашите стилизации и збогатете го вашиот изглед со овој круг конектор за сти...
910 MKD