Раздвојувач Слатка Камилица
Раздвојувач Слатка Камилица
Раздвојувач Слатка Камилица
Раздвојувач Слатка Камилица
Раздвојувач Слатка Камилица
Раздвојувач Слатка Камилица
Раздвојувач Слатка Камилица
Раздвојувач Слатка Камилица

Раздвојувач Слатка Камилица

Шифра на артикал: 791495EN12
Barkod: 5700302318609
Прекрасен сребрен раздвојувач на PANDORA , декориран со споени малечки камилици од бел емајл.
0 MKD
1.950 MKD
1.950 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Прекрасен сребрен раздвојувач на PANDORA , декориран со споени малечки камилици од бел емајл.
Карактеристика Вредност
Категорија Разделници
Колекција Pandora Moments
Теме Природа и небесни тела
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Емајл
Камења Без камења