Висечки Pandora Me приврзок Моја заштитна рака
Висечки Pandora Me приврзок Моја заштитна рака
Висечки Pandora Me приврзок Моја заштитна рака
Висечки Pandora Me приврзок Моја заштитна рака

Висечки Pandora Me приврзок Моја заштитна рака

Шифра на артикал: 798533C00
Barkod: 5700302832662
Pandora Me е наша колекција од микро висечки симболични приврзоци и единечни обетки кои нудат мало навестување за кои сте Вие и што сакате. Создадени за да ги спречат приврзоците да се лизгаат низ цела алка, овие раздвојувачи со вметнат силиконски инсерт се ексклузивно рачно-доработени од сребро 925 и пилирани до постигнување на највисокиот сјај. Минималистичкиот дизајн одговара на се - вклучувајќи го и сигурносното синџирче кое Ве осигурува дека Вашата алка нема да ви испадне при ненадејно отварање
0 МКД
650 МКД
650 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Разделници
Камења Без камења
Колекција Pandora ME колекција
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Pandora Me е наша колекција од микро висечки симболични приврзоци и единечни обетки кои нудат мало навестување за кои сте Вие и што сакате. Создадени за да ги спречат приврзоците да се лизгаат низ цела алка, овие раздвојувачи со вметнат силиконски инсерт се ексклузивно рачно-доработени од сребро 925 и пилирани до постигнување на највисокиот сјај. Минималистичкиот дизајн одговара на се - вклучувајќи го и сигурносното синџирче кое Ве осигурува дека Вашата алка нема да ви испадне при ненадејно отварање

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Изнесете ја Вашата впечатлива изјава за стилот со овој раздвојувач украсен со Лого & С...
1.885 МКД
Sačuvano u omiljne
Додадете малку боја на малина на вашиот изглед со приврзокот Мојот Розов разделувачChar...
650 МКД
Sačuvano u omiljne
Изработен во Pandora Rose (нашиот уникатен бленд на метали со 14-каратна розе позлата),...
2.795 МКД
Sačuvano u omiljne
Срцата се есенцијален дел од ДНК на Пандора и совршен амблем за да се покаже дека љубов...
1.625 МКД
Sačuvano u omiljne
Додадете разнобоен изглед на Вашиот накит со овој сребрен раздвојувач , украсен со рачн...
1.820 МКД
Sačuvano u omiljne
Направете стилски израз со овој интригантен разделувач од сребро 925 и морско сини камч...
1.268 МКД
Sačuvano u omiljne
Додадете цветна нота на Вашиот изглед со овој украсен венец од розови магнолии. Секој С...
2.275 МКД
Sačuvano u omiljne
Овој елегантен сребрен разделувач е декориран со светкави циркончиња кои потсеќаат на с...
2.275 МКД
Sačuvano u omiljne
Прекрасен сребрен раздвојувач на PANDORA , декориран со споени малечки камилици од бел ...
1.625 МКД
Sačuvano u omiljne
Софистициран и разноврсен сребрен раздвојувач , внимателно завршен со рачно-вметнати ро...
2.275 МКД
Sačuvano u omiljne
Живописен, рачно-доработен абстрактен раздвојувач на PANDORA, направен од сребро 925 и ...
2.275 МКД
Sačuvano u omiljne
Раскошен абстрактен дизајн од сребро 925 пополнето со транспарентни PANDORA циркони.
2.275 МКД
string(0) ""
string(0) ""