Разделувач Отворено Исцртано Срце
Разделувач Отворено Исцртано Срце
Разделувач Отворено Исцртано Срце
Разделувач Отворено Исцртано Срце
Разделувач Отворено Исцртано Срце
Разделувач Отворено Исцртано Срце

Разделувач Отворено Исцртано Срце

Шифра на артикал: 798694C00
Barkod: 5700302844726
Срцата се есенцијален дел од ДНК на Пандора и совршен амблем за да се покаже дека љубовта е љубов! Срцата се ѕвезда на оваа сребрена Исцртано Срце, отсликувајќи се и испреплетувајќи се во целиот дизајн. Сребрената форма на срце е слободна во дизајнот, што означува совршено несовршена љубов, онаква каква што е во реалноста. Додадете го овој приврзок на вашиот омилен носач Пандора за малку допир на љубов во вашиот ден.
0 МКД
1.625 МКД
1.625 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Разделници
Камења Без камења
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Срцата се есенцијален дел од ДНК на Пандора и совршен амблем за да се покаже дека љубовта е љубов! Срцата се ѕвезда на оваа сребрена Исцртано Срце, отсликувајќи се и испреплетувајќи се во целиот дизајн. Сребрената форма на срце е слободна во дизајнот, што означува совршено несовршена љубов, онаква каква што е во реалноста. Додадете го овој приврзок на вашиот омилен носач Пандора за малку допир на љубов во вашиот ден.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Изнесете ја Вашата впечатлива изјава за стилот со овој раздвојувач украсен со Лого & С...
1.885 МКД
Sačuvano u omiljne
Изработен во Pandora Rose (нашиот уникатен бленд на метали со 14-каратна розе позлата),...
2.795 МКД
Sačuvano u omiljne
Додадете разнобоен изглед на Вашиот накит со овој сребрен раздвојувач , украсен со рачн...
1.820 МКД
Sačuvano u omiljne
Овој елегантен сребрен разделувач е декориран со светкави циркончиња кои потсеќаат на с...
2.275 МКД
Sačuvano u omiljne
Прекрасен сребрен раздвојувач на PANDORA , декориран со споени малечки камилици од бел ...
1.625 МКД
Sačuvano u omiljne
Софистициран и разноврсен сребрен раздвојувач , внимателно завршен со рачно-вметнати ро...
2.275 МКД
Sačuvano u omiljne
Живописен, рачно-доработен абстрактен раздвојувач на PANDORA, направен од сребро 925 и ...
2.275 МКД
Sačuvano u omiljne
Раскошен абстрактен дизајн од сребро 925 пополнето со транспарентни PANDORA циркони.
2.275 МКД
Sačuvano u omiljne
Светкав PANDORA разделувач од сребро 925 и црвени кубни циркони.
2.925 МКД