Раздвојник Розев цвет од праска
Раздвојник Розев цвет од праска
Раздвојник Розев цвет од праска
Раздвојник Розев цвет од праска

Раздвојник Розев цвет од праска

Шифра на артикал: 788111ENMX
Barkod: 5700302777079
Изработен во Pandora Rose (нашиот уникатен бленд на метали со 14-каратна розе позлата), овој разделник на кој со разнобоен емајл е прикажан цутот на праските ѝ дава рамнотежа на Pandora Moments белегзијата, рамномерно разделувајќи ги привезоците на неа.
0 МКД
2.795 МКД
2.795 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Изработен во Pandora Rose (нашиот уникатен бленд на метали со 14-каратна розе позлата), овој разделник на кој со разнобоен емајл е прикажан цутот на праските ѝ дава рамнотежа на Pandora Moments белегзијата, рамномерно разделувајќи ги привезоците на неа.
Карактеристика Вредност
Категорија Разделници
Камења Без камења
Колекција Pandora Moments
Материјал Емајл
Метал 14k розе позлата
Метал дополнителен опис 14k розе позлата

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Светкав PANDORA разделувач од сребро 925 и црвени кубни циркони.
2.925 МКД