Мојот розов разделник
Мојот розов разделник
Мојот розов разделник
Мојот розов разделник
Мојот розов разделник
Мојот розов разделник

Мојот розов разделник

Шифра на артикал: 798969C03
Barkod: 5700302877380
Додадете малку боја на малина на вашиот изглед со приврзокот Мојот Розов разделувачCharm. Овој приврзок го означува моментот кога за прв пат во колекцијата Pandora Me се користи рачно нанесен емајл. Розовиот емајл создава мулти-димензионална метална завршница која личи на розов метал и додава поп-боја на вашата колекција. Користете го раздвојникот за да создадете фиксирани стајлинзи на нараквиците од Пандора Ме колекцијата или само за да додадете впечатлива боја.
0 МКД
650 МКД
650 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Разделници
Камења Без камења
Колекција Pandora ME колекција
Материјал Емајл
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Додадете малку боја на малина на вашиот изглед со приврзокот Мојот Розов разделувачCharm. Овој приврзок го означува моментот кога за прв пат во колекцијата Pandora Me се користи рачно нанесен емајл. Розовиот емајл создава мулти-димензионална метална завршница која личи на розов метал и додава поп-боја на вашата колекција. Користете го раздвојникот за да создадете фиксирани стајлинзи на нараквиците од Пандора Ме колекцијата или само за да додадете впечатлива боја.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Изнесете ја Вашата впечатлива изјава за стилот со овој раздвојувач украсен со Лого & С...
1.885 МКД
Sačuvano u omiljne
Изработен во Pandora Rose (нашиот уникатен бленд на метали со 14-каратна розе позлата),...
2.795 МКД
Sačuvano u omiljne
Срцата се есенцијален дел од ДНК на Пандора и совршен амблем за да се покаже дека љубов...
1.625 МКД
Sačuvano u omiljne
Додадете разнобоен изглед на Вашиот накит со овој сребрен раздвојувач , украсен со рачн...
1.820 МКД
Sačuvano u omiljne
Овој елегантен сребрен разделувач е декориран со светкави циркончиња кои потсеќаат на с...
2.275 МКД
Sačuvano u omiljne
Прекрасен сребрен раздвојувач на PANDORA , декориран со споени малечки камилици од бел ...
1.625 МКД
Sačuvano u omiljne
Софистициран и разноврсен сребрен раздвојувач , внимателно завршен со рачно-вметнати ро...
2.275 МКД
Sačuvano u omiljne
Живописен, рачно-доработен абстрактен раздвојувач на PANDORA, направен од сребро 925 и ...
2.275 МКД
Sačuvano u omiljne
Раскошен абстрактен дизајн од сребро 925 пополнето со транспарентни PANDORA циркони.
2.275 МКД
Sačuvano u omiljne
Светкав PANDORA разделувач од сребро 925 и црвени кубни циркони.
2.925 МКД