Висечки приврзок Harry Potter, Снејп Патронус Срна
Висечки приврзок Harry Potter, Снејп Патронус Срна
Висечки приврзок Harry Potter, Снејп Патронус Срна
Висечки приврзок Harry Potter, Снејп Патронус Срна
Висечки приврзок Harry Potter, Снејп Патронус Срна
Висечки приврзок Harry Potter, Снејп Патронус Срна
Висечки приврзок Harry Potter, Снејп Патронус Срна
Висечки приврзок Harry Potter, Снејп Патронус Срна
Висечки приврзок Harry Potter, Снејп Патронус Срна
Висечки приврзок Harry Potter, Снејп Патронус Срна

Висечки приврзок Harry Potter, Снејп Патронус Срна

Шифра на артикал: 790013C01
Barkod: 5700302950502
Магичен симбол на вечна љубов, овој висечки приврзок Harry Potter, Снејп срна патронус, ја содржи срната патронус која припаѓала на Лили Потер, мајката на Хари Потер, која била познатата љубов на Северус Снејп. Рачно доработен од сребро, приврзокот се одликува со светкав диск со рачно нанесен проѕирен емајл, обвиен со извиткани гранчиња од Забранетата шума, како и сребрен релјефен патронус. Легендарниот цитат на Снејп "Always" е изгравиран на задниот дел и ја претставува неговата вечна љубов кон Лили.
0 МКД
4.940 МКД
4.940 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Магичен симбол на вечна љубов, овој висечки приврзок Harry Potter, Снејп срна патронус, ја содржи срната патронус која припаѓала на Лили Потер, мајката на Хари Потер, која била познатата љубов на Северус Снејп. Рачно доработен од сребро, приврзокот се одликува со светкав диск со рачно нанесен проѕирен емајл, обвиен со извиткани гранчиња од Забранетата шума, како и сребрен релјефен патронус. Легендарниот цитат на Снејп "Always" е изгравиран на задниот дел и ја претставува неговата вечна љубов кон Лили.

Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Камења Циркон
Колекција Harry Potter колекција
Материјал Емајл
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Со овој ротирачки висечки Harry Potter приврзок и Перон 9и3/4 никогаш нема да го пропуш...
4.940 МКД
Sačuvano u omiljne
Приклучете се на авантурата со висечкиот приврзок Хари Потер, Deathly Hallows. Фигурата...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Добијте посебна пратка од Хогвартс со висечкиот приврзок со мотив на Писмо за прием во ...
3.510 МКД
Sačuvano u omiljne
Висечкиот приврзок бувчето Hedwig од колекцијата Хари Потер е посветен на сите лојални ...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Куќата Грифиндор е дом на најдобрите пријатели Хари, Рон и Хермиона, но и на волшебници...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Зошто да чекате капата за распределување да ја одреди Вашата куќа во Хогвортс? Фатете ј...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Хафлпаф изобилува со ученици од сите сфери на животот на кои заедничка желба им е своет...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Ако капата за распределување одлучила да Ве смести во Ревенкло, тоа значи дека сте инте...
3.185 МКД