Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Висечки приврзок Marvel Spider-Man кој виси
Висечки приврзок Marvel Spider-Man кој виси
Висечки приврзок Marvel Spider-Man кој виси
Висечки приврзок Marvel Spider-Man кој виси
Висечки приврзок Marvel Spider-Man кој виси
Висечки приврзок Marvel Spider-Man кој виси
Висечки приврзок Marvel Spider-Man кој виси
Висечки приврзок Marvel Spider-Man кој виси
Висечки приврзок Marvel Spider-Man кој виси
Висечки приврзок Marvel Spider-Man кој виси

Висечки приврзок Marvel Spider-Man кој виси

Шифра на артикал: 792323C01
Barkod: 5700303013855
Спомна некој Спајдермен? Носи го твојот омилен суперхерој на приврзоци со нашиот нов висечки приврзок од Marvel Spider-Man. Со Спајдермен во неговиот познат херојски костим, приврзокот е изработен од сребро и украсен со прецизни детали од емајлот што го сочинуваат костумот со потпис на Спајдермен. На делот се изгравирани зборовите „friendly neighbourhood“ и „SPIDER-MAN“, додека појасот на Спајдермен е со мотив на пајакот. Носи го овој откачен ѕиден качувач на белегзии, обетки или држачи за привезоци за да ве потсети дека сте фантастични токму такви какви што сте.
0 MKD
4.485 MKD
4.485 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
 • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Спомна некој Спајдермен? Носи го твојот омилен суперхерој на приврзоци со нашиот нов висечки приврзок од Marvel Spider-Man. Со Спајдермен во неговиот познат херојски костим, приврзокот е изработен од сребро и украсен со прецизни детали од емајлот што го сочинуваат костумот со потпис на Спајдермен. На делот се изгравирани зборовите „friendly neighbourhood“ и „SPIDER-MAN“, додека појасот на Спајдермен е со мотив на пајакот. Носи го овој откачен ѕиден качувач на белегзии, обетки или држачи за привезоци за да ве потсети дека сте фантастични токму такви какви што сте.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Marvel колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Емајл
Камења Без камења
Trenutno nema komentara