Висечки приврзок Блескав хербариум
Висечки приврзок Блескав хербариум
Висечки приврзок Блескав хербариум
Висечки приврзок Блескав хербариум
Висечки приврзок Блескав хербариум
Висечки приврзок Блескав хербариум
Висечки приврзок Блескав хербариум
Висечки приврзок Блескав хербариум
Висечки приврзок Блескав хербариум
Висечки приврзок Блескав хербариум

Висечки приврзок Блескав хербариум

Шифра на артикал: 792382C01
Barkod: 5700303014807
Внеси ја убавината на природата во твојот накит со приврзокот Sparkling Herbarium. Овој сребрен привезок се одликува со грозд од камења во облик на круша и маркиз околу кружен средишен камен, формирајќи геометриска форма инспирирана од елементи од ливчиња и листови. Елегантната свежа интерпретација на облиците кои се наоѓаат во природата, ќе и даде на твојата белегзија, ѓердан или обетки чувство на деликатност и лебдење.
0 MKD
4.030 MKD
4.030 MKD
Заштеда: 0 MKD
Proveri dostupnost
  • NSZ
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Внеси ја убавината на природата во твојот накит со приврзокот Sparkling Herbarium. Овој сребрен привезок се одликува со грозд од камења во облик на круша и маркиз околу кружен средишен камен, формирајќи геометриска форма инспирирана од елементи од ливчиња и листови. Елегантната свежа интерпретација на облиците кои се наоѓаат во природата, ќе и даде на твојата белегзија, ѓердан или обетки чувство на деликатност и лебдење.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Timeless колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон