Висечки приврзок Disney Ѕвончица во ѕвездената ноќ
Висечки приврзок Disney Ѕвончица во ѕвездената ноќ
Висечки приврзок Disney Ѕвончица во ѕвездената ноќ
Висечки приврзок Disney Ѕвончица во ѕвездената ноќ
Висечки приврзок Disney Ѕвончица во ѕвездената ноќ
Висечки приврзок Disney Ѕвончица во ѕвездената ноќ
Висечки приврзок Disney Ѕвончица во ѕвездената ноќ
Висечки приврзок Disney Ѕвончица во ѕвездената ноќ

Висечки приврзок Disney Ѕвончица во ѕвездената ноќ

Шифра на артикал: 762517C01
Barkod: 5700303023694
Искуси ја секојдневната магија со второто најдобро нешто после самовилскиот прав – додај го нашиот висечки риврзок Disney Ѕвончица во ѕвездената ноќ во твојата колекција. Овој двобоен привезок е рачно доработен во сребро и 14к позлата и ја претставува Ѕвончица во нејзината добро позната летачка поза. Два проѕирни коцкести циркони брусени како брилијант ја имитираат светлината на ноќното небо додека таа се втурнува во нови авантури.
0 MKD
4.680 MKD
4.680 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Искуси ја секојдневната магија со второто најдобро нешто после самовилскиот прав – додај го нашиот висечки риврзок Disney Ѕвончица во ѕвездената ноќ во твојата колекција. Овој двобоен привезок е рачно доработен во сребро и 14к позлата и ја претставува Ѕвончица во нејзината добро позната летачка поза. Два проѕирни коцкести циркони брусени како брилијант ја имитираат светлината на ноќното небо додека таа се втурнува во нови авантури.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Disney колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал Сребро и Shine
Метал дополнителен опис Сребро и 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Доловеи ја магијата на Disney with the Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse со двобоен пр...
4.680 MKD