Висечки приврзок Клуч, катанец и срце со различни бои
Висечки приврзок Клуч, катанец и срце со различни бои
Висечки приврзок Клуч, катанец и срце со различни бои
Висечки приврзок Клуч, катанец и срце со различни бои
Висечки приврзок Клуч, катанец и срце со различни бои
Висечки приврзок Клуч, катанец и срце со различни бои
Висечки приврзок Клуч, катанец и срце со различни бои
Висечки приврзок Клуч, катанец и срце со различни бои

Висечки приврзок Клуч, катанец и срце со различни бои

Шифра на артикал: 782506C01
Barkod: 5700303022727
Заклучи ја љубовта со нашиот висечки клуч, катанец и срце со различни бои. Зборовите "The key" се изгравирани на сребрениот клуч, а катанецот со 14к розе позлата е украсен со пораката "To my", која се однесува на сребрениот привезок во форма на срце украсено со pavé камчиња. Сјајот е дополнително зголемен со проѕирни коцкести циркони обликуван за да се вклопи во клучот на катанецот.Подари го на оној кој го чува клучот од твоето срце, а тоа би можел да бидеш ти или некој друг.

0 MKD
3.835 MKD
3.835 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД. Рок за достава е 2-5 дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Заклучи ја љубовта со нашиот висечки клуч, катанец и срце со различни бои. Зборовите "The key" се изгравирани на сребрениот клуч, а катанецот со 14к розе позлата е украсен со пораката "To my", која се однесува на сребрениот привезок во форма на срце украсено со pavé камчиња. Сјајот е дополнително зголемен со проѕирни коцкести циркони обликуван за да се вклопи во клучот на катанецот.Подари го на оној кој го чува клучот од твоето срце, а тоа би можел да бидеш ти или некој друг.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Љубов
Компатибилност Pandora Moments
Метал Сребро и Rose
Метал дополнителен опис сребро и 14k розе позлата
Материјал Емајл
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Посакај желба со двобојната ѕвезда Shooting Double Dangle . Изработен од сребро и 14k ...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Нека бијат камбаните за среќната двојка! Висечки двоен привезок Свадбените ѕвона во две...
4.225 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој специјален привезок ја симболизира љубовта која е вечна, дури и кога нашите сакани...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Прославете ги генерациите на љубовта со двобојниот делив семеен привезок, со три дела о...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Подарете накит за мама кој секогаш ќе биде совршен за вас, таква каква што е таа. Двоен...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Отклучи ја љубовта спрема себе си со нашиот висечки приврзок клуч и лизгачко срце со ра...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи го нашиот висечки приврзок Pandora Club 2023 морска школка со обработен слатководе...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи срце на дланка со нашиот висечки привезок Срце кое зрачи со различни бои. Овој при...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволете ѕвездите да ве водат со овој романтичен привезок од 14k розе позлато, со ком...
4.485 MKD