Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Приврзок Срце што лебди
Приврзок Срце што лебди
Приврзок Срце што лебди
Приврзок Срце што лебди
Приврзок Срце што лебди
Приврзок Срце што лебди
Приврзок Срце што лебди
Приврзок Срце што лебди
Приврзок Срце што лебди
Приврзок Срце што лебди
Приврзок Срце што лебди
Приврзок Срце што лебди
Приврзок Срце што лебди
Приврзок Срце што лебди

Приврзок Срце што лебди

Шифра на артикал: 787643
Barkod: 5700302698152
Нека Вашата Pandora Reflexions белегзија блеска со овој прекрасен и софистициран приврзок во Pandora Rose (уникатен бленд на метали со 14-каратна розе позлата). Висечкото срце му дава разиграност на Вашиот стил.
0 MKD
2.925 MKD
2.925 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Приврзок Срце што лебди
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Reflexions колекција
Компатибилност Pandora Reflexions
Метал 14k розе позлата
Метал дополнителен опис 14k розе позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења
Trenutno nema komentara