Висечки делив Семеен привезок, со три генерации срца
Висечки делив Семеен привезок, со три генерации срца
Висечки делив Семеен привезок, со три генерации срца
Висечки делив Семеен привезок, со три генерации срца
Висечки делив Семеен привезок, со три генерации срца
Висечки делив Семеен привезок, со три генерации срца
Висечки делив Семеен привезок, со три генерации срца
Висечки делив Семеен привезок, со три генерации срца
Висечки делив Семеен привезок, со три генерации срца
Висечки делив Семеен привезок, со три генерации срца
Висечки делив Семеен привезок, со три генерации срца
Висечки делив Семеен привезок, со три генерации срца

Висечки делив Семеен привезок, со три генерации срца

Шифра на артикал: 782648C00
Barkod: 5700303040080.00
Прославете ги генерациите на љубовта со двобојниот делив семеен привезок, со три дела од генерацијата срца. Овој приврзок е изработен од три поединечни срца во форма на приврзок, изработени од сребро 14 k розе позлато. На секој од нив е изгравиран член на семејството: „Баба“, „Мајка“ и „Ќерка“. Споделете ги и носете ги како порака за љубов меѓу генерациите, каде и да одите.

0 MKD
4.485 MKD
4.485 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД. Рок за достава е 2-5 дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Прославете ги генерациите на љубовта со двобојниот делив семеен привезок, со три дела од генерацијата срца. Овој приврзок е изработен од три поединечни срца во форма на приврзок, изработени од сребро 14 k розе позлато. На секој од нив е изгравиран член на семејството: „Баба“, „Мајка“ и „Ќерка“. Споделете ги и носете ги како порака за љубов меѓу генерациите, каде и да одите.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Семејство и пријатели
Компатибилност Pandora Moments
Метал Сребро и Rose
Метал дополнителен опис сребро и 14k розе позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Посакај желба со двобојната ѕвезда Shooting Double Dangle . Изработен од сребро и 14k ...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Нека бијат камбаните за среќната двојка! Висечки двоен привезок Свадбените ѕвона во две...
4.225 MKD
Sačuvano u omiljne
Подарете накит за мама кој секогаш ќе биде совршен за вас, таква каква што е таа. Двоен...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Отклучи ја љубовта спрема себе си со нашиот висечки приврзок клуч и лизгачко срце со ра...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Заклучи ја љубовта со нашиот висечки клуч, катанец и срце со различни бои. Зборовите "T...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи го нашиот висечки приврзок Pandora Club 2023 морска школка со обработен слатководе...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи срце на дланка со нашиот висечки привезок Срце кое зрачи со различни бои. Овој при...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволете ѕвездите да ве водат со овој романтичен привезок од 14k розе позлато, со ком...
4.485 MKD