Висечки двостран приврзок Седефасто бело срце Disney Minnie Mouse силуета
Висечки двостран приврзок Седефасто бело срце Disney Minnie Mouse силуета
Висечки двостран приврзок Седефасто бело срце Disney Minnie Mouse силуета
Висечки двостран приврзок Седефасто бело срце Disney Minnie Mouse силуета
Висечки двостран приврзок Седефасто бело срце Disney Minnie Mouse силуета
Висечки двостран приврзок Седефасто бело срце Disney Minnie Mouse силуета
Висечки двостран приврзок Седефасто бело срце Disney Minnie Mouse силуета
Висечки двостран приврзок Седефасто бело срце Disney Minnie Mouse силуета
Висечки двостран приврзок Седефасто бело срце Disney Minnie Mouse силуета
Висечки двостран приврзок Седефасто бело срце Disney Minnie Mouse силуета

Висечки двостран приврзок Седефасто бело срце Disney Minnie Mouse силуета

Шифра на артикал: 782615C01
Barkod: 5700303039862.00
Израдувајте ја мајката на вашата најдобра пријателка со ликот на Disney Minnie Mouse. Двојниот висечки приврзок на Disney Minnie Mouse има два диска во облик на силуета на главата на познатата Minnie Mouse Маус - на предната страна е шуплива силуета од 14 k розе позлата и блескаво проѕирно поплочување, комплетно со потписот Minnie Mouse лак со црвени проѕирни кубни циркони. Зад него е изгравиран сребрен привезок со пораката Mum you are my best friend“ со исечена силуета на Мини Маус што ја претставува буквата „u“ u Mum , додека другата страна е покриена со светликав емајл. Слатко изненадување за саканата мајка да и се заблагодари за смеата, љубовта и посебните моменти што ги споделувате.
Proveri dostupnost
  • NSZ
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Израдувајте ја мајката на вашата најдобра пријателка со ликот на Disney Minnie Mouse. Двојниот висечки приврзок на Disney Minnie Mouse има два диска во облик на силуета на главата на познатата Minnie Mouse Маус - на предната страна е шуплива силуета од 14 k розе позлата и блескаво проѕирно поплочување, комплетно со потписот Minnie Mouse лак со црвени проѕирни кубни циркони. Зад него е изгравиран сребрен привезок со пораката Mum you are my best friend“ со исечена силуета на Мини Маус што ја претставува буквата „u“ u Mum , додека другата страна е покриена со светликав емајл. Слатко изненадување за саканата мајка да и се заблагодари за смеата, љубовта и посебните моменти што ги споделувате.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Disney колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал Сребро и Rose
Метал дополнителен опис сребро и 14k розе позлата
Материјал Емајл
Камења Циркон