Висечки двостран приврзок Седефасто бело срце Disney Minnie Mouse силуета
Висечки двостран приврзок Седефасто бело срце Disney Minnie Mouse силуета
Висечки двостран приврзок Седефасто бело срце Disney Minnie Mouse силуета
Висечки двостран приврзок Седефасто бело срце Disney Minnie Mouse силуета
Висечки двостран приврзок Седефасто бело срце Disney Minnie Mouse силуета
Висечки двостран приврзок Седефасто бело срце Disney Minnie Mouse силуета
Висечки двостран приврзок Седефасто бело срце Disney Minnie Mouse силуета
Висечки двостран приврзок Седефасто бело срце Disney Minnie Mouse силуета
Висечки двостран приврзок Седефасто бело срце Disney Minnie Mouse силуета
Висечки двостран приврзок Седефасто бело срце Disney Minnie Mouse силуета

Висечки двостран приврзок Седефасто бело срце Disney Minnie Mouse силуета

Шифра на артикал: 782615C01
Barkod: 5700303039862.00
Израдувајте ја мајката на вашата најдобра пријателка со ликот на Disney Minnie Mouse. Двојниот висечки приврзок на Disney Minnie Mouse има два диска во облик на силуета на главата на познатата Minnie Mouse Маус - на предната страна е шуплива силуета од 14 k розе позлата и блескаво проѕирно поплочување, комплетно со потписот Minnie Mouse лак со црвени проѕирни кубни циркони. Зад него е изгравиран сребрен привезок со пораката Mum you are my best friend“ со исечена силуета на Мини Маус што ја претставува буквата „u“ u Mum , додека другата страна е покриена со светликав емајл. Слатко изненадување за саканата мајка да и се заблагодари за смеата, љубовта и посебните моменти што ги споделувате.

0 MKD
5.135 MKD
5.135 MKD
Заштеда: -0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД. Рок за достава е 2-5 дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Израдувајте ја мајката на вашата најдобра пријателка со ликот на Disney Minnie Mouse. Двојниот висечки приврзок на Disney Minnie Mouse има два диска во облик на силуета на главата на познатата Minnie Mouse Маус - на предната страна е шуплива силуета од 14 k розе позлата и блескаво проѕирно поплочување, комплетно со потписот Minnie Mouse лак со црвени проѕирни кубни циркони. Зад него е изгравиран сребрен привезок со пораката Mum you are my best friend“ со исечена силуета на Мини Маус што ја претставува буквата „u“ u Mum , додека другата страна е покриена со светликав емајл. Слатко изненадување за саканата мајка да и се заблагодари за смеата, љубовта и посебните моменти што ги споделувате.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Disney колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал Сребро и Rose
Метал дополнителен опис сребро и 14k розе позлата
Материјал Емајл
Камења Циркон
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Направи весел танц со Piglet од Disney, најдобриот пријател на Winnie the Pooh. Приврзо...
4.225 MKD