Висечки двостран приврзок двобојни свадбени ѕвона
Висечки двостран приврзок двобојни свадбени ѕвона
Висечки двостран приврзок двобојни свадбени ѕвона
Висечки двостран приврзок двобојни свадбени ѕвона
Висечки двостран приврзок двобојни свадбени ѕвона
Висечки двостран приврзок двобојни свадбени ѕвона
Висечки двостран приврзок двобојни свадбени ѕвона
Висечки двостран приврзок двобојни свадбени ѕвона
Висечки двостран приврзок двобојни свадбени ѕвона
Висечки двостран приврзок двобојни свадбени ѕвона
Висечки двостран приврзок двобојни свадбени ѕвона
Висечки двостран приврзок двобојни свадбени ѕвона

Висечки двостран приврзок двобојни свадбени ѕвона

Шифра на артикал: 782592C01
Barkod: 5700303039893.00
Нека бијат камбаните за среќната двојка! Висечки двоен привезок Свадбените ѕвона во две бои означуваат нов момент во вашата љубовна приказна. Украсена е со две висечки сребрени свадбени ѕвона, секое со мало висечко срце 14 к розе позлатожа - на едното ѕвоно е изгравирано „Ти“, а на другото „Јас“. Парчето е надополнето со диск од 14k розе позалта на кој е изгравирана пораката „Само што се ожени“. Носете го на вашата омилена белегзија или приврзок како потсетник на вашиот голем ден и во чест на сите нови спомени што ќе ги создадете заедно.

0 MKD
4.225 MKD
4.225 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД. Рок за достава е 2-5 дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Нека бијат камбаните за среќната двојка! Висечки двоен привезок Свадбените ѕвона во две бои означуваат нов момент во вашата љубовна приказна. Украсена е со две висечки сребрени свадбени ѕвона, секое со мало висечко срце 14 к розе позлатожа - на едното ѕвоно е изгравирано „Ти“, а на другото „Јас“. Парчето е надополнето со диск од 14k розе позалта на кој е изгравирана пораката „Само што се ожени“. Носете го на вашата омилена белегзија или приврзок како потсетник на вашиот голем ден и во чест на сите нови спомени што ќе ги создадете заедно.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Моменти за славење
Компатибилност Pandora Moments
Метал Сребро и Rose
Метал дополнителен опис сребро и 14k розе позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Посакај желба со двобојната ѕвезда Shooting Double Dangle . Изработен од сребро и 14k ...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој специјален привезок ја симболизира љубовта која е вечна, дури и кога нашите сакани...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Прославете ги генерациите на љубовта со двобојниот делив семеен привезок, со три дела о...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Подарете накит за мама кој секогаш ќе биде совршен за вас, таква каква што е таа. Двоен...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Отклучи ја љубовта спрема себе си со нашиот висечки приврзок клуч и лизгачко срце со ра...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Заклучи ја љубовта со нашиот висечки клуч, катанец и срце со различни бои. Зборовите "T...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи го нашиот висечки приврзок Pandora Club 2023 морска школка со обработен слатководе...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи срце на дланка со нашиот висечки привезок Срце кое зрачи со различни бои. Овој при...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволете ѕвездите да ве водат со овој романтичен привезок од 14k розе позлато, со ком...
4.485 MKD