Game of Thrones Висечки приврзок Змеј оган
Game of Thrones Висечки приврзок Змеј оган
Game of Thrones Висечки приврзок Змеј оган
Game of Thrones Висечки приврзок Змеј оган
Game of Thrones Висечки приврзок Змеј оган
Game of Thrones Висечки приврзок Змеј оган
Game of Thrones Висечки приврзок Змеј оган
Game of Thrones Висечки приврзок Змеј оган
Game of Thrones Висечки приврзок Змеј оган
Game of Thrones Висечки приврзок Змеј оган

Game of Thrones Висечки приврзок Змеј оган

Шифра на артикал: 762972C01
Barkod: 5700303075662
Собери го твојот пат низ Westeros со приврзокот на „Game of Thrones“ со огнен змеј. Овде, змеј од „Game of Thrones“ од 14 к позлата обвиткува своето тело околу црвен опал создаден во лабораторија. Сложено детално, змејот има два црвени лабораториски кристали за очи и текстурирани линии кои имитираат лушпи и крилја. Во светот на Game of Thrones, змејовите поседуваат голема моќ, како и луѓето кои ги јаваат. Носи го овој приврзок на змеј како знак на сопствената моќ.
0 MKD
6.045 MKD
6.045 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Собери го твојот пат низ Westeros со приврзокот на „Game of Thrones“ со огнен змеј. Овде, змеј од „Game of Thrones“ од 14 к позлата обвиткува своето тело околу црвен опал создаден во лабораторија. Сложено детално, змејот има два црвени лабораториски кристали за очи и текстурирани линии кои имитираат лушпи и крилја. Во светот на Game of Thrones, змејовите поседуваат голема моќ, како и луѓето кои ги јаваат. Носи го овој приврзок на змеј како знак на сопствената моќ.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Game of Thrones колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Комбинација на камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Никогаш не заборавај кој си и каде одиш, благодарение на приврзокот на „Game of Thrones...
6.760 MKD