Pandora ME Мини висечки приврзок бубамара
Pandora ME Мини висечки приврзок бубамара
Pandora ME Мини висечки приврзок бубамара
Pandora ME Мини висечки приврзок бубамара
Pandora ME Мини висечки приврзок бубамара
Pandora ME Мини висечки приврзок бубамара
Pandora ME Мини висечки приврзок бубамара
Pandora ME Мини висечки приврзок бубамара
Pandora ME Мини висечки приврзок бубамара
Pandora ME Мини висечки приврзок бубамара

Pandora ME Мини висечки приврзок бубамара

Шифра на артикал: 783043C01
Barkod: 5700303084039
Чувај ја среќата на твоја страна кога го носиш приврзокот Pandora ME Lucky Ladybird Mini Dangle Charm. Овој мини приврзок од 14k розе позлата е обликуван како бубамара со малку отворени крилја и начичкана со тркалезни блескави камења со различни големини. Симбол на среќа и заштита, овој нежен приврзок на бубамара ќе внесе каприциозност во твојата колекција. Стилирај го со други мини висечки приврзоци што зборуваат за тебе за изглед кој е автентично вие. Компатибилен со Pandora ME и Pandora Moments.
0 MKD
2.665 MKD
2.665 MKD
Заштеда: -0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Чувај ја среќата на твоја страна кога го носиш приврзокот Pandora ME Lucky Ladybird Mini Dangle Charm. Овој мини приврзок од 14k розе позлата е обликуван како бубамара со малку отворени крилја и начичкана со тркалезни блескави камења со различни големини. Симбол на среќа и заштита, овој нежен приврзок на бубамара ќе внесе каприциозност во твојата колекција. Стилирај го со други мини висечки приврзоци што зборуваат за тебе за изглед кој е автентично вие. Компатибилен со Pandora ME и Pandora Moments.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora ME collection
Компатибилност Pandora ME
Метал 14k розе позлата
Метал дополнителен опис 14k розе позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Нема ограничување на љубовта кога го носите мини приврзокот Pandora ME Pink Chakra Hear...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Испрати директна њубовна порака со помош на мини висечки приврзок Pandora ME љубовна ...
2.405 MKD
Sačuvano u omiljne
Инспириран од поп арт движењето овој мини висечки приврзок Pandora ME Среќно капаче пре...
1.138 MKD
Sačuvano u omiljne
Пренеси ги твоите омилени емоџи од тастатурата на твојот накит со мини висечкиот приврз...
1.138 MKD