Висечки приврзок двобојна ѕвезда која паѓа
Висечки приврзок двобојна ѕвезда која паѓа
Висечки приврзок двобојна ѕвезда која паѓа
Висечки приврзок двобојна ѕвезда која паѓа
Висечки приврзок двобојна ѕвезда која паѓа
Висечки приврзок двобојна ѕвезда која паѓа
Висечки приврзок двобојна ѕвезда која паѓа
Висечки приврзок двобојна ѕвезда која паѓа
Висечки приврзок двобојна ѕвезда која паѓа
Висечки приврзок двобојна ѕвезда која паѓа

Висечки приврзок двобојна ѕвезда која паѓа

Шифра на артикал: 782975C01
Barkod: 5700303078823
Посакај желба со двобојната ѕвезда Shooting Double Dangle . Изработен од сребро и 14k розе позлата, овој сигурно ќе биде хит меѓу љубителите на двобојниот приврзок. Изгравирано„Те сакам повеќе од сите ѕвезди на небото“, овој приврзок со ѕвезда се одликува со светкав син емајл за да претставува галаксија исполнета со блескави ѕвезди. Вториот диск на приврзокот има ажур шема на ѕвезди кои паѓаат, каде што секоја ѕвезда има заоблена трага од блескави камења и детали со мониста. Редот од камења наа додава блескав допир. Додади посебен сјај во твоето секојдневие или инспирирај некој што го сакаш .
0 MKD
3.835 MKD
3.835 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД. Рок за достава е 2-5 дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Ѕвезда која паѓа од 14k розе позлато со проѕирни кубни циркони и блескав син емајл
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Љубов
Компатибилност Pandora Moments
Метал Сребро и Rose
Метал дополнителен опис сребро и 14k розе позлата
Материјал Емајл
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Нека бијат камбаните за среќната двојка! Висечки двоен привезок Свадбените ѕвона во две...
4.225 MKD
Sačuvano u omiljne
Прославете ги генерациите на љубовта со двобојниот делив семеен привезок, со три дела о...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Подарете накит за мама кој секогаш ќе биде совршен за вас, таква каква што е таа. Двоен...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Отклучи ја љубовта спрема себе си со нашиот висечки приврзок клуч и лизгачко срце со ра...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Заклучи ја љубовта со нашиот висечки клуч, катанец и срце со различни бои. Зборовите "T...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи го нашиот висечки приврзок Pandora Club 2023 морска школка со обработен слатководе...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи срце на дланка со нашиот висечки привезок Срце кое зрачи со различни бои. Овој при...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволете ѕвездите да ве водат со овој романтичен привезок од 14k розе позлато, со ком...
4.485 MKD