Висечки приврзок Game of Thrones, меч Needle
Висечки приврзок Game of Thrones, меч Needle
Висечки приврзок Game of Thrones, меч Needle
Висечки приврзок Game of Thrones, меч Needle
Висечки приврзок Game of Thrones, меч Needle
Висечки приврзок Game of Thrones, меч Needle
Висечки приврзок Game of Thrones, меч Needle
Висечки приврзок Game of Thrones, меч Needle

Висечки приврзок Game of Thrones, меч Needle

Шифра на артикал: 763142C00
Barkod: 5700303110745
Покажи ја својата вистинска лојалност со висечкиот приврзок од колекцијата Game of Thrones во форма на мечот Needle. Oва двобојно парче изработено е од сребро и обложено е со 14k злато во форма на легендарниот меч Needle на Arya Stark, кој го добива од својот полубрат Jon Snow. Содржи декоративни елементи за дополнителен допир на мистерија и сила. Задолжително парче за оние кои ја сакаат куќата Stark, oвој висечки приврзок на Pandora исто така има изгравирано „NOT TODAY". Носи го самостојно како потсетник на внатрешната сила и отпорност или обликувај го со останатите омилени парчиња од колекцијата Game of Thrones.
0 MKD
3.315 MKD
3.315 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Покажи ја својата вистинска лојалност со висечкиот приврзок од колекцијата Game of Thrones во форма на мечот Needle. Oва двобојно парче изработено е од сребро и обложено е со 14k злато во форма на легендарниот меч Needle на Arya Stark, кој го добива од својот полубрат Jon Snow. Содржи декоративни елементи за дополнителен допир на мистерија и сила. Задолжително парче за оние кои ја сакаат куќата Stark, oвој висечки приврзок на Pandora исто така има изгравирано „NOT TODAY". Носи го самостојно како потсетник на внатрешната сила и отпорност или обликувај го со останатите омилени парчиња од колекцијата Game of Thrones.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Game of Thrones колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал Сребро и Shine
Метал дополнителен опис Сребро и 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења