Висечки приврзок Срце од перли со тиркизни кристали
Висечки приврзок Срце од перли со тиркизни кристали
Висечки приврзок Срце од перли со тиркизни кристали
Висечки приврзок Срце од перли со тиркизни кристали
Висечки приврзок Срце од перли со тиркизни кристали
Висечки приврзок Срце од перли со тиркизни кристали
Висечки приврзок Срце од перли со тиркизни кристали
Висечки приврзок Срце од перли со тиркизни кристали
Висечки приврзок Срце од перли со тиркизни кристали
Висечки приврзок Срце од перли со тиркизни кристали
Висечки приврзок Срце од перли со тиркизни кристали
Висечки приврзок Срце од перли со тиркизни кристали
Висечки приврзок Срце од перли со тиркизни кристали
Висечки приврзок Срце од перли со тиркизни кристали
Висечки приврзок Срце од перли со тиркизни кристали
Висечки приврзок Срце од перли со тиркизни кристали

Висечки приврзок Срце од перли со тиркизни кристали

Шифра на артикал: 798854C01
Barkod: 5700302860788

Базен на одмор или бојата на твојата играчка од детството? Сè што си и сè што сакаш, претставено со боја. Инспириран од перли од колекцијата Purely Pandora, овој приврзок во форма на срце е рачно доработен во сребро и се одликува со втиснат среден тиркизен синтетички кристал . Носи го на белегзија или Pandora ѓердан за да го редефинираш твојот стил повторно и повторно со избирање бои што ја изразуваат твојата личност.
 

0 MKD
2.275 MKD
2.275 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Базен на одмор или бојата на твојата играчка од детството? Сè што си и сè што сакаш, претставено со боја. Инспириран од перли од колекцијата Purely Pandora, овој приврзок во форма на срце е рачно доработен во сребро и се одликува со втиснат среден тиркизен синтетички кристал . Носи го на белегзија или Pandora ѓердан за да го редефинираш твојот стил повторно и повторно со избирање бои што ја изразуваат твојата личност.
 

Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora Signature
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Кристал

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Сакате лето, мед и сончев ден? Сè што сте и сè што сакате, претставено со боја. Инспири...
2.275 MKD
Sačuvano u omiljne
Мекиот допир на памукот или облакот на небото? Сè што сте и сè што сакате, претставено ...
2.275 MKD
Sačuvano u omiljne
Роза што цвета или вашата омилена нијанса лак за нокти? Сè што сте и сè што сакате, пре...
2.275 MKD
Sačuvano u omiljne
Омилена боја на кармин или совршено созреаната Малинка? Се што сте Вие, и се што Вие са...
2.275 MKD
Sačuvano u omiljne
Боење со боици или полиња лаванда? Сè што сте и сè што сакате, претставено со боја. Инс...
2.275 MKD
Sačuvano u omiljne
Деликатен божур или Вашата омилена свилена марама? Сè што сте и сè што сакате, претстав...
2.275 MKD
Sačuvano u omiljne
Бојата на океанот по бура или патување во Костарика? Сè што сте и сè што сакате, претст...
2.275 MKD
Sačuvano u omiljne
Будење на природата или симбол за благосостојба? Сè што сте и сè што сакате, претставен...
2.275 MKD
Sačuvano u omiljne
Чистото Ноќно небо или чувство на Смиреност? Се што сте Вие, и се што Вие сакате, долов...
2.275 MKD
Sačuvano u omiljne
Сина како небото или Вашиот омилен пар Фармерки? Се што сте Вие, и се што Вие сакате, д...
2.275 MKD