Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Прстен Pandora Timeless Блескаво шеврон срце
Прстен Pandora Timeless Блескаво шеврон срце
Прстен Pandora Timeless Блескаво шеврон срце
Прстен Pandora Timeless Блескаво шеврон срце
Прстен Pandora Timeless Блескаво шеврон срце
Прстен Pandora Timeless Блескаво шеврон срце
Прстен Pandora Timeless Блескаво шеврон срце
Прстен Pandora Timeless Блескаво шеврон срце
Прстен Pandora Timeless Блескаво шеврон срце
Прстен Pandora Timeless Блескаво шеврон срце

Прстен Pandora Timeless Блескаво шеврон срце

Шифра на артикал: 169302C01
Barkod: 5700302964820
Изненади сакана личност со нашиот прстен Блескаво шеврон срце. Рачно доработено со 14к позлата, ова парче е инспирирано од класичните елементи на Pandora дизјанот. Деталот во форма на срце е вграден во нашиот препознатлив V-облик создавајќи парче кое ќе го обожуваш. Проѕирни коцкасти циркони го украсуваат срцето и горниот дел од прстенот. Подари го на посебна личност и покажи и колку ти е важна.
Водич на големини
Водич на големини
0 МКД
4.485 МКД
4.485 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 52
  • 54
  • 56
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Изненади сакана личност со нашиот прстен Блескаво шеврон срце. Рачно доработено со 14к позлата, ова парче е инспирирано од класичните елементи на Pandora дизјанот. Деталот во форма на срце е вграден во нашиот препознатлив V-облик создавајќи парче кое ќе го обожуваш. Проѕирни коцкасти циркони го украсуваат срцето и горниот дел од прстенот. Подари го на посебна личност и покажи и колку ти е важна.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Прстени 190074C01
Додај во твоите секојдневни комбинации приказни кои ги сакаш со новиот прстен Disney, ...
3.835 МКД
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Прстени 199679C02
Ремиксај ги твоите низи со прстени со Pandora ME Pavé прстенот, подготвен за комбинирањ...
2.275 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Прстени 190105C00
Креирај рајски комбинации и носи ги секаде со себе со отворениот прстен Ангел од колекц...
2.535 МКД
Големина
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Прстени 189655C01
Ремиксај ги твоите низи со прстени со Pandora ME Pavé прстенот, подготвен за комбинирањ...
2.275 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Прстени 180077C00
Гордо покажи ја својата љубов каде и да одиш со отворениот прстен Љубов од колекцијата ...
3.185 МКД
Големина
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Прстени 198500C02
Додај го овој посебен прстен во твоите секојдневни комбинации. Нашиот прстен Блескави а...
3.185 МКД
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Прстени 180092C00
Додај малку љубов во твојата колекција на прстени со прстенот Нацртано срце, кој соврше...
2.535 МКД
Големина
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Прстени 196316C02
Нашиот најпродаван шеврон прстен добива ново руво во боја со Pandora Timeless прстенот ...
2.535 МКД
Големина
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Прстени 186316C02
Нашиот најпродаван шеврон прстен добива ново руво во боја со Pandora Timeless прстенот ...
3.185 МКД
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Прстени 167736C01
Внеси уште повеќе сјај во твојата комбинација со овој блескав прстен во форма на тијара...
6.435 МКД
Sačuvano u omiljne
Внеси префинетост во секоја комбинација со ретро прстенот Три камчиња. Рачно доработен ...
5.785 МКД
Големина
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Додај префинетост на твојот изглед со прстенот Блескаво релјефно срце. Прстенот е инспи...
5.785 МКД
Големина
50
52
54
56