Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Прстен Pandora Timeless Блескав розов шеврон
Прстен Pandora Timeless Блескав розов шеврон
Прстен Pandora Timeless Блескав розов шеврон
Прстен Pandora Timeless Блескав розов шеврон
Прстен Pandora Timeless Блескав розов шеврон
Прстен Pandora Timeless Блескав розов шеврон
Прстен Pandora Timeless Блескав розов шеврон
Прстен Pandora Timeless Блескав розов шеврон

Прстен Pandora Timeless Блескав розов шеврон

Шифра на артикал: 186316C02
Barkod: 5700302965490
Нашиот најпродаван шеврон прстен добива ново руво во боја со Pandora Timeless прстенот Блескав розов шеврон. Едноставен, но елегантен, овој прстен во форма на шеврон со 14к розова позлата е прекриен со светлорозови коцкасти циркони и може да се носи самостојно како светкав израз или во прекрасна комбинација со други шеврон прстени за уникатен стил.
Водич на големини
Водич на големини
0 МКД
3.185 МКД
3.185 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 52
  • 54
  • 56
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Нашиот најпродаван шеврон прстен добива ново руво во боја со Pandora Timeless прстенот Блескав розов шеврон. Едноставен, но елегантен, овој прстен во форма на шеврон со 14к розова позлата е прекриен со светлорозови коцкасти циркони и може да се носи самостојно како светкав израз или во прекрасна комбинација со други шеврон прстени за уникатен стил.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Прстени 190074C01
Додај во твоите секојдневни комбинации приказни кои ги сакаш со новиот прстен Disney, ...
3.835 МКД
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Прстени 199679C02
Ремиксај ги твоите низи со прстени со Pandora ME Pavé прстенот, подготвен за комбинирањ...
2.275 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Прстени 190105C00
Креирај рајски комбинации и носи ги секаде со себе со отворениот прстен Ангел од колекц...
2.535 МКД
Големина
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Прстени 189655C01
Ремиксај ги твоите низи со прстени со Pandora ME Pavé прстенот, подготвен за комбинирањ...
2.275 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Прстени 180077C00
Гордо покажи ја својата љубов каде и да одиш со отворениот прстен Љубов од колекцијата ...
3.185 МКД
Големина
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Прстени 198500C02
Додај го овој посебен прстен во твоите секојдневни комбинации. Нашиот прстен Блескави а...
3.185 МКД
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Прстени 180092C00
Додај малку љубов во твојата колекција на прстени со прстенот Нацртано срце, кој соврше...
2.535 МКД
Големина
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Прстени 196316C02
Нашиот најпродаван шеврон прстен добива ново руво во боја со Pandora Timeless прстенот ...
2.535 МКД
Големина
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Прстени 169302C01
Изненади сакана личност со нашиот прстен Блескаво шеврон срце. Рачно доработено со 14к ...
4.485 МКД
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Прстени 167736C01
Внеси уште повеќе сјај во твојата комбинација со овој блескав прстен во форма на тијара...
6.435 МКД
Sačuvano u omiljne
Внеси префинетост во секоја комбинација со ретро прстенот Три камчиња. Рачно доработен ...
5.785 МКД
Големина
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Додај префинетост на твојот изглед со прстенот Блескаво релјефно срце. Прстенот е инспи...
5.785 МКД
Големина
50
52
54
56