Прстен за нижење со логото на Pandora
Прстен за нижење со логото на Pandora
Прстен за нижење со логото на Pandora
Прстен за нижење со логото на Pandora
Прстен за нижење со логото на Pandora
Прстен за нижење со логото на Pandora

Прстен за нижење со логото на Pandora

Шифра на артикал: 189048C00
Barkod: 5700302886412
Збогатете ја својата колекција прстени со прстенот за нижење со лого. Има геометриска форма и минималистичка естетика, а изработен е во Pandora Rose (уникатен бленд на метали со 14-каратна розе позлата). Од внатрешната страна има низа изрежани срца кои на прстенот му даваат текстура, а од надворешната страна полираниот метален сјај прави светлината да се прекршува. Ваквиот тенок прстен е дизајниран за нижење и овозможува лесно да се комбинира со останатите прстени.
Водич на големини
Водич на големини
3.185 МКД
2.230 МКД
1.593 МКД
Заштеда: 1.592 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 56
  • 54
  • 52
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстени за нижење
Камења Без камења
Колекција Pandora Moments
Материјал Без дополнителни материјали
Метал 14k розе позлата
Метал дополнителен опис 14k розе позлата
Збогатете ја својата колекција прстени со прстенот за нижење со лого. Има геометриска форма и минималистичка естетика, а изработен е во Pandora Rose (уникатен бленд на метали со 14-каратна розе позлата). Од внатрешната страна има низа изрежани срца кои на прстенот му даваат текстура, а од надворешната страна полираниот метален сјај прави светлината да се прекршува. Ваквиот тенок прстен е дизајниран за нижење и овозможува лесно да се комбинира со останатите прстени.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Избери модерен минимализам со прстенот Светкав преклоп. Рачно доработен од сребро, овој...
4.485 МКД
Големина
48
50
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Додај елегантна едноставност со прстенот Лого и срца. Рачно доработен од сребро, овој п...
3.185 МКД
Големина
48
50
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Избери модерен минимализам со прстенот Светкав преклоп. Рачно доработен со 14к позлата,...
5.135 МКД
Големина
48
50
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Додај елегантна едноставност со прстенот Лого и срца. Рачно доработен со 14к розова поз...
3.835 МКД
Големина
48
50
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Внеси ја мистеријата на богатствата од дното на океанот во секоја твоја комбинација со ...
3.185 МКД
Големина
58
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Внеси ја мистеријата на богатствата од дното на океанот во секоја твоја комбинација со ...
2.535 МКД
Големина
58
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Збогатете ја својата колекција со прстенот Латици од роза. Рачно доработен од сребро, о...
3.185 МКД
Големина
58
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Внесете љубов во својата колекција со прстенот Заоблено златно срце. Рачно доработен од...
4.485 МКД
Големина
58
56
54
52
Sačuvano u omiljne
6.435 МКД
Големина
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Прстенот Светкаво срце подарете го на сакана личност. Рачно доработен од Pandora Rose (...
3.835 МКД
Големина
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Со прстенот Црвено срце ќе направите Вашата сакана личност да се чувствува посебно. Рач...
2.535 МКД
Големина
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Внесете малку боја во својата колекција со прстенот со темносино камче. Рачно доработен...
2.535 МКД
Големина
56
54
52