Црн блескав Row Eternity прстен
Црн блескав Row Eternity прстен
Црн блескав Row Eternity прстен
Црн блескав Row Eternity прстен
Црн блескав Row Eternity прстен
Црн блескав Row Eternity прстен

Црн блескав Row Eternity прстен

Шифра на артикал: 180050C02
Barkod: 5700303111186
Препушти ѝ се на безвременската елеганција со црниот блескав Row Eternity прстен од Pandorа. Изработен од сребро и со 14k розе позлата, овој прстен содржи 19 рачно изработени црни кристали. Дизајнот на овој прстен им овозможува на камењата од страна да се видат, нудејќи модерен пресврт. Функционалните отвори на внатрешната страна на лентите додаваат универзалност. Уживај во новите можности за нижење со баланс на модерната естетика и класичниот приврзок со ова Pandora Timeless парче.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
6.760 MKD
6.760 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 50
  • 52
  • 54
  • 56
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Препушти ѝ се на безвременската елеганција со црниот блескав Row Eternity прстен од Pandorа. Изработен од сребро и со 14k розе позлата, овој прстен содржи 19 рачно изработени црни кристали. Дизајнот на овој прстен им овозможува на камењата од страна да се видат, нудејќи модерен пресврт. Функционалните отвори на внатрешната страна на лентите додаваат универзалност. Уживај во новите можности за нижење со баланс на модерната естетика и класичниот приврзок со ова Pandora Timeless парче.
Карактеристика Вредност
Категорија Прстени за нижење
Колекција Timeless колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал 14k розе позлата
Метал дополнителен опис 14k розе позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Кристал

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Новиот бран на сложување od 14k розе позлата. Нашиот полиран брановиден прстен има закр...
3.315 MKD
Големина
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
По цел ден е розе со прстенот Pandora ME Pyramids. Овој прстен со 14k розе позлата е ис...
3.315 MKD
Големина
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Рачно доработен во 14к розе позлата, нашиот прстен во вид на блескав бран доловува движ...
4.030 MKD
Големина
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Внеси блескавост и темнина во својата комбинација со нашиот прстен Pandora ME Pavé и цр...
4.030 MKD
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Опкружи се со љубов. Нашиот прстен со срце со блескав сјај и 14к розе позлата има испак...
3.315 MKD
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Оствари ги сите твои желби со овој нежен светкав шевронен прстен, од кој едната половин...
4.030 MKD
Големина
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Дозволи минатото да те инспирира во овој Pandora Timeless Floating Pavé Chevron прстен,...
6.045 MKD
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Внеси класичен стил со прстенот Блескава бесконечност. Рачно доработен од нашиот уникат...
6.760 MKD
Големина
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Освежи ги своите низи прстени со Pandora ME паве прстенот, подготвен за стилизирање во ...
3.315 MKD
Големина
48
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
Освежи ги своите низи прстени со Pandora ME паве прстенот, подготвен за стилизирање во ...
2.665 MKD
Големина
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Избери модерен минимализам со прстенот Светкав преклоп. Рачно доработен со 14к позлата,...
6.045 MKD
Големина
48
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
Класичен, рачно доработен прстен изработен во Pandora Rose (уникатен бленд на метали со...
9.490 MKD
Големина
52
54
56
58