Органски обликувани прстени за нижење
Органски обликувани прстени за нижење
Органски обликувани прстени за нижење
Органски обликувани прстени за нижење
Органски обликувани прстени за нижење
Органски обликувани прстени за нижење

Органски обликувани прстени за нижење

Шифра на артикал: 163264C00
Barkod: 5700303127804

Унапреди го својот секојдневен изглед со органски обликуваните прстени за нижење. Овој сет од два прстени со 14к позлата го одликуваат лентите со органски облик со природен изглед создан од разнолика дебелина, испакнати делови и благо конвексен облик. Кога заедно се нанижани, намерните варијации во две ленти создаваат интересни празнини помеѓу нив. Било да ги стилиризираш заедно или одвоено, овој пар на прстени од 14к позлата неопходен дел во колекцијата на секој љубител на прстени.

Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
8.775 MKD
8.775 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 52
  • 54
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Унапреди го својот секојдневен изглед со органски обликуваните прстени за нижење. Овој сет од два прстени со 14к позлата го одликуваат лентите со органски облик со природен изглед создан од разнолика дебелина, испакнати делови и благо конвексен облик. Кога заедно се нанижани, намерните варијации во две ленти создаваат интересни празнини помеѓу нив. Било да ги стилиризираш заедно или одвоено, овој пар на прстени од 14к позлата претставува неопходен дел во колекцијата на секој љубител на прстени.

Карактеристика Вредност
Категорија Прстени за нижење
Колекција Essence колекција
За приврзоци не
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Повикај ја моќта на спротивноста кога го носиш Pandora ME преполовениот емајлиран прсте...
4.030 MKD
Големина
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Сѐ е во деталите со Pandora ME прстенот со текстура и камчиња. Лентата со 14к позлата с...
3.315 MKD
Големина
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Одбери елегантна едноставност кога го носиш органски обликуваниот лентест прстен. Израб...
3.315 MKD
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Ти претставуваме нов вид на класика со прстенот со барокни третирани слатководно култив...
8.125 MKD
Големина
54
56
Sačuvano u omiljne
Нов бран на 14k позлата. Нашиот полиран брановиден прстен има крива што личи на движење...
3.315 MKD
Големина
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
Избери нежен сјај кога го носиш блескавиот прстен. Неопходно парче за секоја колекција,...
4.030 MKD
Големина
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
Влези во твојата златна ера со прстенот Pandora ME Pyramids. Овој прстен од 14k позлата...
3.315 MKD
Големина
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Додади сјај и боја на твојата облека со нашиот прстен Pandora ME Pavé во полусина боја....
4.030 MKD
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Рачно доработен во 14k позлата, нашиот прстен во вид на блескав бран доловува движење н...
4.030 MKD
Големина
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
Како што вели познатата поговорка, нека твојата цел биде Месечината и ќе слетате меѓу ѕ...
4.680 MKD
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Додади класичен стил со Sparkling Infinity Ring. Рачно доработен во сребро со п 14k поз...
8.125 MKD
Големина
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Класичен прстен кој симболизира вечност, збогатен со нови детали. Овој прстен Светкав п...
6.045 MKD
Големина
50
52
54
56