Прстен Тростран вкрстен pavé
Прстен Тростран вкрстен pavé
Прстен Тростран вкрстен pavé
Прстен Тростран вкрстен pavé
Прстен Тростран вкрстен pavé
Прстен Тростран вкрстен pavé
Прстен Тростран вкрстен pavé
Прстен Тростран вкрстен pavé
Прстен Тростран вкрстен pavé
Прстен Тростран вкрстен pavé
Прстен Тростран вкрстен pavé
Прстен Тростран вкрстен pavé
Прстен Тростран вкрстен pavé
Прстен Тростран вкрстен pavé

Прстен Тростран вкрстен pavé

Шифра на артикал: 189057C01
Barkod: 5700302886474

Возвиши го својот стил со тространиот прстен вкрстено Pavé. Овој класичен, но модерен прстен од 14к розе позлата има три испреплетени прстени. Горниот прстен има плочка од проѕирни коцкасти циркони и се преклопува со два други прстени, од кои едниот е врежан со логото на Pandora, додека другиот е полиран до висок сјај. Елегантно и гламурозно, откако ќе го ставите овој вкрстен прстен, никогаш повеќе нема да го тргнете.
 

Uputstvo za korišćenje
Водич на големини

Од 2.3. до 4.3 со купување на производи во вредност од 7500 MKD или повеќе, добивате можност да ги добиете обетките 298307C00 по цена од 1 MKD, а преку опцијата за плаќање со Iute на 3 рати и со 0% трошоци, вашата сметка ќе биде дополнително намалена за 1000 MKD.

0 MKD
8.125 MKD
8.125 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 52
  • 54
  • 56
  • 58
  • 60
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Возвиши го својот стил со тространиот прстен вкрстено Pavé. Овој класичен, но модерен прстен од 14к розе позлата има три испреплетени прстени. Горниот прстен има плочка од проѕирни коцкасти циркони и се преклопува со два други прстени, од кои едниот е врежан со логото на Pandora, додека другиот е полиран до висок сјај. Елегантно и гламурозно, откако ќе го ставите овој вкрстен прстен, никогаш повеќе нема да го тргнете.
 

Карактеристика Вредност
Категорија Впечатливи прстени
Колекција Pandora Signature
Компатибилност Pandora Moments
Метал 14k розе позлата
Метал дополнителен опис 14k розе позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Подигни ја секоја комбинација на повисоко ниво со ретро прстенот Три камчиња. Рачно дор...
4.518 MKD
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Ако сакате класичен изглед, изберете го прстенот Три светкави линии. Рачно доработен од...
9.490 MKD
Големина
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Внесете ја во Вашиот стил моќта на цвеќето со овој цветен прстен инспириран од круни Тр...
6.760 MKD
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Испреплетен прстен во Pandora Rose (уникатен бленд на метали со 14-каратна розе позлата...
12.220 MKD
Големина
48
52
54
56
58