Прстен розово спирално срце
Прстен розово спирално срце
Прстен розово спирално срце
Прстен розово спирално срце
Прстен розово спирално срце
Прстен розово спирално срце
Прстен розово спирално срце
Прстен розово спирално срце

Прстен розово спирално срце

Шифра на артикал: 189263C01
Barkod: 5700302909142
Дополнете го својот изглед со прстенот Розево спирално срце. Рачно доработен од Pandora Rose (уникатен бленд на сребро и бакар со 14к позлата), овој уникатен прстен се одликува со отворен дизајн. Инспириран од несовршенството на природните камења, централниот дел на прстенот во облик на срце е украсен со рачно нанесен розов емајл со бисерен сјај и спирална шара која имитира розев кварц односно секој прстен е единствен. Комбинирајте го со класични обетки од Pandora Rose за да го истакнете Вашиот прстен.
Водич на големини
Водич на големини
0 МКД
6.435 МКД
6.435 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 56
  • 54
  • 52
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Впечатливи прстени
Камења Без камења
Колекција Убави спомени
Материјал Емајл
Метал Rose
Метал дополнителен опис Rose
Дополнете го својот изглед со прстенот Розево спирално срце. Рачно доработен од Pandora Rose (уникатен бленд на сребро и бакар со 14к позлата), овој уникатен прстен се одликува со отворен дизајн. Инспириран од несовршенството на природните камења, централниот дел на прстенот во облик на срце е украсен со рачно нанесен розов емајл со бисерен сјај и спирална шара која имитира розев кварц односно секој прстен е единствен. Комбинирајте го со класични обетки од Pandora Rose за да го истакнете Вашиот прстен.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Дополнете ја својата колекција на накит со светкавиот маркиз прстен со двоен шеврон. Ра...
5.785 МКД
Veličina
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Со прстенот Disney, Сината тијара на Пепелашка ќе бидете подготвени за бал. Дизајниран ...
3.835 МКД
Veličina
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Додадете му малку отменост на Вашиот изглед со прстенот Светкаво релјефно срце,инспирир...
5.785 МКД
Veličina
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Додадете му малку отменост на Вашиот изглед со прстенот Светкаво сино релјефно срце,инс...
5.785 МКД
Veličina
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Нека вее, вели овој двоен прстен Светкава снегулка. Рачно доработен од сребро 925, прст...
5.785 МКД
Veličina
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Насочете ја силата на небото со овој прстен Полумесечина со перли. Рачно доработен од с...
2.925 МКД
Veličina
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Оставете впечаток со овој Троен Pave прстен со шарка на змиска плетка. Инспириран од на...
6.435 МКД
Veličina
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Овој прстен кој го краси блескав четириаголен син кристал фацетиран така што ја рефлект...
4.485 МКД
Veličina
54
52
Sačuvano u omiljne
Оставете впечаток со овој сребрен прстен на кој има голем цвет бела рада. Со светкавата...
1.918 МКД
Заштеда 50%
3.835 МКД
Veličina
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Внесете ја во Вашиот стил моќта на цвеќето со овој цветен прстен инспириран од круни Тр...
5.785 МКД
Veličina
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Дел од Purely Pandora колекцијата, овој прстен дава илузија на три нанижани прстени, со...
5.785 МКД
Veličina
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Блескав и грациозен, нашиот сребрен прстен со ангелски крилја и циркон Ви помага да ја ...
3.185 МКД
Veličina
50
56
54
52
string(0) ""
string(0) ""