Отворен прстен Pandora ME Vibes
Отворен прстен Pandora ME Vibes
Отворен прстен Pandora ME Vibes
Отворен прстен Pandora ME Vibes
Отворен прстен Pandora ME Vibes
Отворен прстен Pandora ME Vibes
Отворен прстен Pandora ME Vibes
Отворен прстен Pandora ME Vibes

Отворен прстен Pandora ME Vibes

Шифра на артикал: 181986C00
Barkod: 5700302986686
Бараш прстен што ја поминува проверката на вајб? Направено. Завршено со 14k розе позлата, ова впечатливо парче го има зборот „vibes“ на линијата што продолжува во прстенот. Носи го и живеј го твојот вајб секој ден. Имајте на ум: ако се обидете да го преобликувате отворениот прстен, ќе го оштетите.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини

Од 2.3. до 4.3 со купување на производи во вредност од 7500 MKD или повеќе, добивате можност да ги добиете обетките 298307C00 по цена од 1 MKD, а преку опцијата за плаќање со Iute на 3 рати и со 0% трошоци, вашата сметка ќе биде дополнително намалена за 1000 MKD.

0 MKD
1.918 MKD
1.918 MKD
Заштеда: 0 MKD
Proveri dostupnost
  • 52
  • 54
  • 56
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Бараш прстен што ја поминува проверката на вајб? Направено. Завршено со 14k розе позлата, ова впечатливо парче го има зборот „vibes“ на линијата што продолжува во прстенот. Носи го и живеј го твојот вајб секој ден. Имајте на ум: ако се обидете да го преобликувате отворениот прстен, ќе го оштетите.
Карактеристика Вредност
Категорија Впечатливи прстени
Колекција Pandora ME collection
Компатибилност Pandora ME
За приврзоци не
Метал 14k розе позлата
Метал дополнителен опис 14k розе позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Подигни ја секоја комбинација на повисоко ниво со ретро прстенот Три камчиња. Рачно дор...
4.518 MKD
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Ако сакате класичен изглед, изберете го прстенот Три светкави линии. Рачно доработен од...
9.490 MKD
Големина
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Возвиши го својот стил со тространиот прстен вкрстено Pavé. Овој класичен, но мо...
8.125 MKD
Големина
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
Внесете ја во Вашиот стил моќта на цвеќето со овој цветен прстен инспириран од круни Тр...
6.760 MKD
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Испреплетен прстен во Pandora Rose (уникатен бленд на метали со 14-каратна розе позлата...
12.220 MKD
Големина
48
52
54
56
58