Двобоен прстен со преплетени ленти
Двобоен прстен со преплетени ленти
Двобоен прстен со преплетени ленти
Двобоен прстен со преплетени ленти
Двобоен прстен со преплетени ленти
Двобоен прстен со преплетени ленти

Двобоен прстен со преплетени ленти

Шифра на артикал: 163262C00
Barkod: 5700303128030
Две бои се подобри од една, со двобојниот прстен со преплетени ленти. Овој прстен има две благо бранести заоблени ленти - едната од чисто сребро и една со 14к позлата - што се преклопуваат и преплетуваат една со друга. Најдобар дел од овој елегантен, скултурален стил е тоа што не можеш да го одбереш својот омилен метал, бидејќи ги содржи двата, што го прави како екстра сѐстран додаток во твојата сопствена колеција или како поклон за саканата личност.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
6.760 MKD
6.760 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 52
  • 54
  • 56
  • 58
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Две бои се подобри од една, со двобојниот прстен со преплетени ленти. Овој прстен има две благо бранести заоблени ленти - едната од чисто сребро и една со 14к позлата - што се преклопуваат и преплетуваат една со друга. Најдобар дел од овој елегантен, скултурален стил е тоа што не можеш да го одбереш својот омилен метал, бидејќи ги содржи двата, што го прави како екстра сѐстран додаток во твојата сопствена колеција или како поклон за саканата личност.
Карактеристика Вредност
Категорија Впечатливи прстени
Колекција Essence колекција
За приврзоци не
Метал Сребро и Shine
Метал дополнителен опис Сребро и 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Покажи ја својата сила со Прстенот Game of Thrones, Astrolabe кој се врти. Oвој ротирач...
6.045 MKD
Големина
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Пренеси љубовна енергија со нашиот прстен со двобојно лизгачко срце со блескав сјај. По...
5.395 MKD
Големина
52
54
56