Прстен Коцкаст сјај
Прстен Коцкаст сјај
Прстен Коцкаст сјај
Прстен Коцкаст сјај

Прстен Коцкаст сјај

Шифра на артикал: 188506C01
Barkod: 5700302827736
Како што сончевите зраци се шират и го осветлуваат небото во сите насоки, така блеска и нашиот прстен со отворен дизајн и со два проѕирни каре циркони на двата краја. Разигран и впечатлив, овој прстен го комбинира деликатниот лебдечки изглед со прозрачноста и гламурот на Pandora Rose (уникатен бленд на метали со 14-каратна розе позлата). Носете го самостојно или комбинирајте го со два-три други прстени за индивидуален изглед.
Водич на големини
Водич на големини
0 МКД
2.568 МКД
2.568 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 50
  • 52
  • 54
  • 56
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Впечатливи прстени
Камења Циркон
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал Rose
Метал дополнителен опис Rose
Како што сончевите зраци се шират и го осветлуваат небото во сите насоки, така блеска и нашиот прстен со отворен дизајн и со два проѕирни каре циркони на двата краја. Разигран и впечатлив, овој прстен го комбинира деликатниот лебдечки изглед со прозрачноста и гламурот на Pandora Rose (уникатен бленд на метали со 14-каратна розе позлата). Носете го самостојно или комбинирајте го со два-три други прстени за индивидуален изглед.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Додадете му малку отменост на Вашиот изглед со прстенот Светкаво релјефно срце,инспирир...
5.785 МКД
Veličina
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Додадете му малку отменост на Вашиот изглед со прстенот Светкаво сино релјефно срце,инс...
5.785 МКД
Veličina
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Нека вее, вели овој двоен прстен Светкава снегулка. Рачно доработен од сребро 925, прст...
5.785 МКД
Veličina
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Насочете ја силата на небото со овој прстен Полумесечина со перли. Рачно доработен од с...
2.925 МКД
Veličina
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Оставете впечаток со овој Троен Pave прстен со шарка на змиска плетка. Инспириран од на...
6.435 МКД
Veličina
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Оставете впечаток со овој сребрен прстен на кој има голем цвет бела рада. Со светкавата...
3.835 МКД
Veličina
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Внесете ја во Вашиот стил моќта на цвеќето со овој цветен прстен инспириран од круни Тр...
5.785 МКД
Veličina
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Дел од Purely Pandora колекцијата, овој прстен дава илузија на три нанижани прстени, со...
5.785 МКД
Veličina
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Блескав и грациозен, нашиот сребрен прстен со ангелски крилја и циркон Ви помага да ја ...
3.185 МКД
Veličina
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Славете го духот на љубовта со впечатливиот прстен кој истовремено е елегантен и софист...
4.485 МКД
Veličina
54
56
50
52
Sačuvano u omiljne
Внесете ја едноставноста на модерната софистицираност во Вашиот стил со накит кој е спо...
4.485 МКД
Veličina
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Нека Вашиот изглед блеска со овој сребрен прстен со круна. Големиот проѕирен циркон е п...
4.485 МКД
Veličina
52
54
56
string(0) ""
string(0) ""