Црно текстилно ѓерданче за домашни миленици ,не содржи кожа
Црно текстилно ѓерданче за домашни миленици ,не содржи кожа
Црно текстилно ѓерданче за домашни миленици ,не содржи кожа
Црно текстилно ѓерданче за домашни миленици ,не содржи кожа

Црно текстилно ѓерданче за домашни миленици ,не содржи кожа

Шифра на артикал: 312262C01
Barkod: 5700302997705
За крзнени пријатели, големи и мали. Нашиот прв ѓердан е за домашни миленици од растителна основа, без кожа, со затварач од не'рѓосувачки челик. Плочка во облик на срце изгравирано со пораката: „Best Friend Forever“ со раздвоен прстен поставен пред плочката во облик на срце. Стави специјална Pandora плочка за домашни миленици на поделениот прстен и персонализирај го изгледот на твоето домашно милениче.

0 MKD
5.655 MKD
5.655 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • XS
  • S
  • M
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД. Рок за достава е 2-5 дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
За крзнени пријатели, големи и мали. Нашиот прв ѓердан е за домашни миленици од растителна основа, без кожа, со затварач од не'рѓосувачки челик. Плочка во облик на срце изгравирано со пораката: „Best Friend Forever“ со раздвоен прстен поставен пред плочката во облик на срце. Стави специјална Pandora плочка за домашни миленици на поделениот прстен и персонализирај го изгледот на твоето домашно милениче.
Карактеристика Вредност
Категорија Додаток за домашни миленици
Колекција Pandora Moments
Компатибилност Pandora Moments
Метал Челик
Метал дополнителен опис Челик
Материјал Текстилни/синтетички влакна
Камења Без камења
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Почести го твојот крзнен пријател со плочка за гравирање во облик на коска за ѓерданите...
943 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи му на твојот крзнен пријател да блесне со оваа плоча за гравирање на ѓерданот з...
943 MKD
Sačuvano u omiljne
Прослави го твојот најдобар пријател со четири нозе со гравирана плочка во облик на срц...
943 MKD
Sačuvano u omiljne
За крзнени пријатели, големи и мали. Нашиот прв ѓердан е за домашни миленици од растите...
5.655 MKD
Големина
XS
S
M