Pandora Moments белегзија со змиска текстура на синџирот и копчето роза во цутење
Pandora Moments белегзија со змиска текстура на синџирот и копчето роза во цутење
Pandora Moments белегзија со змиска текстура на синџирот и копчето роза во цутење
Pandora Moments белегзија со змиска текстура на синџирот и копчето роза во цутење

Pandora Moments белегзија со змиска текстура на синџирот и копчето роза во цутење

Шифра на артикал: 593211C00
Barkod: 5700303114415.00
Зграпчи го чувството за романтика со нашата Pandora Moments белегзија со змиска текстура на синџирот и копчето роза во цутење. Направена од стерилно сребро, белегзијата е повеќе од стил на накит, таа е израз на љубов. Комплексно дизајнирано копче во облик на роза со своите слоевити латици додава здив од цветната елеганција и симболиката. Разновидна и модерна, може да држи 16-18 приврзоци, споделени со функционални навои кои ви овозможуваат да ја одделите својата колекција на приврзоци. Носи го како потсетник на љубовта којашто ја имаш во животот или дарувај го некому за кого се грижиш.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
4.940 MKD
4.940 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Зграпчи го чувството за романтика со нашата Pandora Moments белегзија со змиска текстура на синџирот и копчето роза во цутење. Направена од стерилно сребро, белегзијата е повеќе од стил на накит, таа е израз на љубов. Комплексно дизајнирано копче во облик на роза со своите слоевити латици додава здив од цветната елеганција и симболиката. Разновидна и модерна, може да држи 16-18 приврзоци, споделени со функционални навои кои ви овозможуваат да ја одделите својата колекција на приврзоци. Носи го како потсетник на љубовта којашто ја имаш во животот или дарувај го некому за кого се грижиш.
Карактеристика Вредност
Категорија Белегзии
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци да
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Унапреди ги своите можности за стилизирање со Pandora ME белегзијата од ланче со пет ка...
7.085 MKD
Големина
2
3
4
Sačuvano u omiljne
Оддај почест на саканиот филм со Pandora Moments кафеава плетена кожна белегзија со коп...
3.510 MKD
Големина
S1
S2
S3
Sačuvano u omiljne
Земјано се сретнува со остро во Pandora Moments кафеава плетена двојна кожна белегзија....
4.225 MKD
Sačuvano u omiljne
Органски обликуваната Bangle белегзија е неопходен елемент за елегантен стил. Оваа беле...
8.515 MKD
Големина
1
2
Sačuvano u omiljne
Органски обликувана отворена Bangle белегзија е неопходен елемент за елегантен стил. Ов...
11.180 MKD
Големина
1
2
Sačuvano u omiljne
Органски обликувана отворена Bangle белегзија е неопходен елемент на модерниот стил. Ов...
12.545 MKD
Големина
1
2
Sačuvano u omiljne
Збогати ја својата приказна со Pandora Moments белегзијата со змиска плетка и срце клип...
11.895 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Збогати ја својата приказна со Pandora Moments белегзијата со змиска плетка и срце клип...
11.895 MKD
Големина
16
17
18
19
Sačuvano u omiljne
Прифати го сјајот со нашата белегзија со третиран слатководен култивиран бисер и монист...
6.565 MKD
Големина
16
18
20
Sačuvano u omiljne
Додади шарм на својата облека со нашата Station синџиреста белегзија од сребро со трет...
10.530 MKD
Големина
16
18
20
Sačuvano u omiljne
Додади храброст на вашиот изглед со црна светкава тенис белегзија. Обложена со 14 к роз...
9.880 MKD
Големина
16
18
20
Sačuvano u omiljne
Прегрни го сјајот на нашиот ѓердан со третиран слатководен култивиран бисер обложен со...
11.180 MKD
Големина
16
18