Pandora ME белегзија од ланче со пет карики што се отвораат
Pandora ME белегзија од ланче со пет карики што се отвораат
Pandora ME белегзија од ланче со пет карики што се отвораат
Pandora ME белегзија од ланче со пет карики што се отвораат
Pandora ME белегзија од ланче со пет карики што се отвораат
Pandora ME белегзија од ланче со пет карики што се отвораат

Pandora ME белегзија од ланче со пет карики што се отвораат

Шифра на артикал: 593363C00
Barkod: 5700303127231
Унапреди ги своите можности за стилизирање со Pandora ME белегзијата од ланче со пет карики што се отвораат. Изработена од стерлинг сребро, оваа белегзија има пет помали карики испреплетени со пет поголеми карики што можат да се отвораат и затвораат со функција на повратна пружина. Комбинирај го и ремиксирај го својот изглед со оваа персонализирана белагзија. Кариките можат да се менуваат и додаваат. Секоја карика што може да се отвори е дизајнирана да биде ексклузивно стилизирана со до 8 Pandora ME мини висечки приврзоци или 2 Pandora ME медалјони.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
7.085 MKD
7.085 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Odredi veličinu
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Унапреди ги своите можности за стилизирање со Pandora ME белегзијата од ланче со пет карики што се отвораат. Изработена од стерлинг сребро, оваа белегзија има пет помали карики испреплетени со пет поголеми карики што можат да се отвораат и затвораат со функција на повратна пружина. Комбинирај го и ремиксирај го својот изглед со оваа персонализирана белагзија. Кариките можат да се менуваат и додаваат. Секоја карика што може да се отвори е дизајнирана да биде ексклузивно стилизирана со до 8 Pandora ME мини висечки приврзоци или 2 Pandora ME медалјони.
Карактеристика Вредност
Категорија Белегзии со змиска плетка
Колекција Pandora ME collection
Компатибилност Pandora ME
За приврзоци да
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Белегзијата Pandora ME Metal Bead & Link Chain докажува дека спротивностите се привлеку...
6.370 MKD
Големина
1
2
3
4