Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Pandora ME двобојна срце Link Chain белегзија
Pandora ME двобојна срце Link Chain белегзија
Pandora ME двобојна срце Link Chain белегзија
Pandora ME двобојна срце Link Chain белегзија
Pandora ME двобојна срце Link Chain белегзија
Pandora ME двобојна срце Link Chain белегзија
Pandora ME двобојна срце Link Chain белегзија
Pandora ME двобојна срце Link Chain белегзија

Pandora ME двобојна срце Link Chain белегзија

Шифра на артикал: 562527C00
Barkod: 5700303024684

Носи повеќе детали кои ги сакаш со нашата блегзија со синџирче во различни бои од колекцијата Pandora ME. Белегзијата се добива како комбинација од поголеми и помали сребрени карики, заедно со конектор во форма на заоблен правоаголник кој се отвора и конектор со 14k позлата која има облик на издолжено срце кое се отвора и евоцира стрела на Купидон. Замени ги конекторите и кариките за да ја прилагодиш белегзијата на себе. Кога ќе избереш синџирче, закачи го на конекторот во форма на заоблен правоаголник најмногу осум мини висечки приврзоци или два медаљона, а на конекторот во форма на срце максимум шест мини висечки приврзоци или три медалјони за да направиш комбинација по свој вкус. Имај на ум: белегзијата се отвора со користење на карабинерен затаварач, а не стајлинг конектор.

Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
6.370 MKD
6.370 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 2
  • 3
  • 4
Odredi veličinu
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Носи повеќе детали кои ги сакаш со нашата блегзија со синџирче во различни бои од колекцијата Pandora ME. Белегзијата се добива како комбинација од поголеми и помали сребрени карики, заедно со конектор во форма на заоблен правоаголник кој се отвора и конектор со 14k позлата која има облик на издолжено срце кое се отвора и евоцира стрела на Купидон. Замени ги конекторите и кариките за да ја прилагодиш белегзијата на себе. Кога ќе избереш синџирче, закачи го на конекторот во форма на заоблен правоаголник најмногу осум мини висечки приврзоци или два медаљона, а на конекторот во форма на срце максимум шест мини висечки приврзоци или три медалјони за да направиш комбинација по свој вкус. Имај на ум: белегзијата се отвора со користење на карабинерен затаварач, а не стајлинг конектор.

Карактеристика Вредност
Категорија Белегзии со змиска плетка
Колекција Pandora ME collection
Компатибилност Pandora ME
За приврзоци да
Метал Сребро и Shine
Метал дополнителен опис Сребро и 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења
Trenutno nema komentara