Pandora ME Two-tone Heart Link Chain Bracelet
Pandora ME Two-tone Heart Link Chain Bracelet
Pandora ME Two-tone Heart Link Chain Bracelet
Pandora ME Two-tone Heart Link Chain Bracelet
Pandora ME Two-tone Heart Link Chain Bracelet
Pandora ME Two-tone Heart Link Chain Bracelet
Pandora ME Two-tone Heart Link Chain Bracelet
Pandora ME Two-tone Heart Link Chain Bracelet

Pandora ME Two-tone Heart Link Chain Bracelet

Шифра на артикал: 562527C00
Barkod: 5700303024684
Носи повеќе детали кои ги сакаш со нашата блегзија со синџирче во различни бои од колекцијата Pandora ME. Белегзијата се добива како комбинација од поголеми и помали сребрени карики, заедно со конектор во форма на заоблен правоаголник кој се отвора и конектор со 14k позлата која има облик на издолжено срце кое се отвора и евоцира стрела на Купидон. Замени ги конекторите и кариките за да ја прилагодиш белегзијата на себе. Кога ќе избереш синџирче, закачи го на конекторот во форма на заоблен правоаголник најмногу осум мини висечки приврзоци или два медаљона, а на конекторот во форма на срце максимум шест мини висечки приврзоци или три медалјони за да направиш комбинација по свој вкус. Имај на ум: белегзијата се отвора со користење на карабинерен затаварач, а не стајлинг конектор.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини

Pandora Me

Може да се носи само со артикли од Pandora ME

0 MKD
6.370 MKD
6.370 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 2
  • 3
  • 4
Odredi veličinu
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Носи повеќе детали кои ги сакаш со нашата блегзија со синџирче во различни бои од колекцијата Pandora ME. Белегзијата се добива како комбинација од поголеми и помали сребрени карики, заедно со конектор во форма на заоблен правоаголник кој се отвора и конектор со 14k позлата која има облик на издолжено срце кое се отвора и евоцира стрела на Купидон. Замени ги конекторите и кариките за да ја прилагодиш белегзијата на себе. Кога ќе избереш синџирче, закачи го на конекторот во форма на заоблен правоаголник најмногу осум мини висечки приврзоци или два медаљона, а на конекторот во форма на срце максимум шест мини висечки приврзоци или три медалјони за да направиш комбинација по свој вкус. Имај на ум: белегзијата се отвора со користење на карабинерен затаварач, а не стајлинг конектор.
Карактеристика Вредност
Категорија Белегзии со змиска плетка
Колекција Pandora ME collection
Компатибилност Pandora ME
За приврзоци да
Метал Сребро и Shine
Метал дополнителен опис Сребро и 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења