Белегзија со Светкав харбаријум
Белегзија со Светкав харбаријум
Белегзија со Светкав харбаријум
Белегзија со Светкав харбаријум
Белегзија со Светкав харбаријум
Белегзија со Светкав харбаријум
Белегзија со Светкав харбаријум
Белегзија со Светкав харбаријум

Белегзија со Светкав харбаријум

Шифра на артикал: 592631C01
Barkod: 5700303041148.00
Пронајдете инспирација во прекрасните форми од природата со белезгија со блескави хербариуми. Инспирирана од пресувани цвеќиња и лисја, оваа рачно доработена сребрена белегзија е украсена со кубни циркони во наизменични кружни и маркизни форми долж половината од синџирот, со два кластери од тркалезни, маркизни и во облик на круша камења кои создаваат форми инспирирани од природата, комплет на прстените за природно движење по ланецот. Белегзија може да се прилагоди во три должини. Комплетирајте го вашиот изглед со овој елегантен потсетник за убавината на природата.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини

0 MKD
5.785 MKD
5.785 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 16
  • 18
  • 20
Odredi veličinu
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД. Рок за достава е 2-5 дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Пронајдете инспирација во прекрасните форми од природата со белезгија со блескави хербариуми. Инспирирана од пресувани цвеќиња и лисја, оваа рачно доработена сребрена белегзија е украсена со кубни циркони во наизменични кружни и маркизни форми долж половината од синџирот, со два кластери од тркалезни, маркизни и во облик на круша камења кои создаваат форми инспирирани од природата, комплет на прстените за природно движење по ланецот. Белегзија може да се прилагоди во три должини. Комплетирајте го вашиот изглед со овој елегантен потсетник за убавината на природата.
Карактеристика Вредност
Категорија Белегзии со змиска плетка
Колекција Timeless колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Заблескај посветло од кога и да било кога ја носиш белегзијата Sparkling Pear Halo Chai...
3.835 MKD
Големина
16
18
20
Sačuvano u omiljne
Безвременски стил со впечатливи бои со тениската белегзија со црвено блескаво срце. Еде...
5.135 MKD
Големина
16
18
20
Sačuvano u omiljne
Внеси ја убавината на природата во твојот накит со нашите Sparkling Herbarium обетки. О...
4.485 MKD
Големина
16
18
20
Sačuvano u omiljne
Внеси елеганција во своите комбинации со тенис белегзијата Блескаво pavé. Рачно доработ...
5.135 MKD
Големина
16
18
20
Sačuvano u omiljne
Внеси елеганција во своите комбинации со тенис белегзијата Блескаво pavé. Рачно доработ...
5.135 MKD
Големина
16
18
20
Sačuvano u omiljne
Внеси класичен стил со белегзијата Pandora Moments со змиска плетка и ореол. Рачно дора...
5.655 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Дополнете ја својата колекција со тенис белегзијата Светкав ореол. Рачно доработена од ...
4.940 MKD
Големина
16
18
20
Sačuvano u omiljne
Дадете ѝ суптилен сјај на секоја комбинација облека со белегзијата Pandora Reflexions с...
4.940 MKD
Големина
15
16
17
18
19
Sačuvano u omiljne
Збогатете го својот изглед со белегзијата Светкави паве плочки. Рачно доработена од сре...
6.370 MKD
Големина
16
18
20
Sačuvano u omiljne
За сите љубители на сè што е црно или за оние кои уживаат да ги мешаат металните финиши...
4.225 MKD
Големина
15
16
17
18
19
Sačuvano u omiljne
Повеќекратните сајли создаваат нов, кул изглед на оваа Pandora Reflexions нараквица. Со...
4.940 MKD
Големина
15
16
17
18
19
20