Pandora ME белегзија
Pandora ME белегзија
Pandora ME белегзија
Pandora ME белегзија
Pandora ME белегзија
Pandora ME белегзија
Pandora ME белегзија
Pandora ME белегзија

Pandora ME белегзија

Шифра на артикал: 592793C00
Barkod: 5700303076232
Белегзијата Pandora ME Metal Bead & Link Chain докажува дека спротивностите се привлекуваат. Спарување на два суштински стила – – оваа сребрена белегзијаможе да се прилагоди со стилизирање на врските со мини приврзоци или медалјон. Балансирајќи ги влијанијата на панк рок од 90-тите со безвременската елегантна сребро, оваа белегзија може да стои сама или да биде слоевита и стилизирана на свеж начин секој ден.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
6.370 MKD
6.370 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Odredi veličinu
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Белегзијата Pandora ME Metal Bead & Link Chain докажува дека спротивностите се привлекуваат. Спарување на два суштински стила – – оваа сребрена белегзијаможе да се прилагоди со стилизирање на врските со мини приврзоци или медалјон. Балансирајќи ги влијанијата на панк рок од 90-тите со безвременската елегантна сребро, оваа белегзија може да стои сама или да биде слоевита и стилизирана на свеж начин секој ден.
Карактеристика Вредност
Категорија Белегзии со змиска плетка
Колекција Pandora ME collection
Компатибилност Pandora ME
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења