Блескава тенис белегзија
Блескава тенис белегзија
Блескава тенис белегзија
Блескава тенис белегзија
Блескава тенис белегзија
Блескава тенис белегзија
Блескава тенис белегзија
Блескава тенис белегзија

Блескава тенис белегзија

Шифра на артикал: 561469C01
Barkod: 5700303080802
Избери модерен изглед во класичен стил со блескавата тениска белегзија. Оваа белегзија од 14k позлата блеска со 48 тркалезни камчиња. Прилагодлива и динамична, оваа тениска белегзија со кубни циркони има еден блескав камен што виси покрај затворачот за совршена завршна обработка. Дизајнирана со малку поголеми камења од нашите други стилови на тениски белегзија, оваа белегзија е совршена за правење свежа изјава кога е наредена со други белегзии во мешани тонови и стилови.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини

Од 2.3. до 4.3 со купување на производи во вредност од 7500 MKD или повеќе, добивате можност да ги добиете обетките 298307C00 по цена од 1 MKD, а преку опцијата за плаќање со Iute на 3 рати и со 0% трошоци, вашата сметка ќе биде дополнително намалена за 1000 MKD.

0 MKD
9.880 MKD
9.880 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 16
  • 18
Odredi veličinu
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Белегзија со 14к позлта и проѕирни циркони
Карактеристика Вредност
Категорија Белегзии со змиска плетка
Колекција Timeless колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Комплетирај ја твојатаа комбинација со тениската белегзија Sparkling Halo. Со елегантна...
10.660 MKD
Големина
16
18
Sačuvano u omiljne
Покажете како е да се биде новата белегзија Pandora Reflexions. Експертно изработен од ...
12.545 MKD
Големина
15
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Покажете како е да се биде Вас со интересната PANDORA Reflexions алка. Внимателно напра...
12.545 MKD
Големина
15
16
17
18
19
20