Белегзија со третиран слатководен и култивиран бисер
Белегзија со третиран слатководен и култивиран бисер
Белегзија со третиран слатководен и култивиран бисер
Белегзија со третиран слатководен и култивиран бисер
Белегзија со третиран слатководен и култивиран бисер
Белегзија со третиран слатководен и култивиран бисер

Белегзија со третиран слатководен и култивиран бисер

Шифра на артикал: 563173C01
Barkod: 5700303111933
Прегрни го сјајот на нашиот ѓердан со третиран слатководен култивиран бисер обложен со 14k позлата. Централниот бисер, опкружен со сјајните метелни бисери, ја доловува суштината на Pandora Timeless. Навестувањето на сјај од кубниот циркон сјае покрај лобстер затворувачот, донесувајќи суптилен сјај. Сестраните и симболични, третирани слатководни култивирани бисери отелотворуваат убавина, мудрост и љубов. Имај во предвид дека секој третиран сладководен култивиран бисер е единствен и може да се разликува по големина и боја; кај овој материјал може да дојде до нормално абење. Нашите слатководни култивирани бисери се третирани со избелување и подобрување на сјајот.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
11.180 MKD
11.180 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 16
  • 18
Odredi veličinu
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Прегрни го сјајот на нашиот ѓердан со третиран слатководен култивиран бисер обложен со 14k позлата. Централниот бисер, опкружен со сјајните метелни бисери, ја доловува суштината на Pandora Timeless. Навестувањето на сјај од кубниот циркон сјае покрај лобстер затворувачот, донесувајќи суптилен сјај. Сестраните и симболични, третирани слатководни култивирани бисери отелотворуваат убавина, мудрост и љубов. Имај во предвид дека секој третиран сладководен култивиран бисер е единствен и може да се разликува по големина и боја; кај овој материјал може да дојде до нормално абење. Нашите слатководни култивирани бисери се третирани со избелување и подобрување на сјајот.
Карактеристика Вредност
Категорија Белегзии со змиска плетка
Колекција Timeless колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Комбинација на камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Избери модерен изглед во класичен стил со блескавата тениска белегзија. Оваа белегзија...
9.880 MKD
Големина
16
18
Sačuvano u omiljne
Комплетирај ја твојатаа комбинација со тениската белегзија Sparkling Halo. Со елегантна...
10.660 MKD
Големина
16
18
Sačuvano u omiljne
Покажете како е да се биде новата белегзија Pandora Reflexions. Експертно изработен од ...
12.545 MKD
Големина
15
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Покажете како е да се биде Вас со интересната PANDORA Reflexions алка. Внимателно напра...
12.545 MKD
Големина
15
16
17
18
19
20